نقشه راه آینده بورس

[ad_1]

فرارو-یک کارشناس بازار سهام گفت: یکی از مهم ترین عواملی که این روزها بر روی بازار تأثیر می گذارد، ورود نقدینگی به بورس است، تا بتوانیم منابع ورودی قابل توجه را به بازار نداشته باشیم، نمی توانم انتظار داشته باشم که بازار تکان اساسی مصرف شود، سهام عادی. به اتفاقاتی که طی یک سال و نیم گذشته در بازار رخ داد نقدینگی بسیار زیادی از بورس خارج شده و سایر سرمایه گذاران اعتماد سابق را به متولیان و نمی توانند دلیلی داشته باشند، بنابراین یکی دیگر از شروط بازگشت به روزهای خوب جلب اعتماد دوباره سهامداران است.

منظور از کلام خدا چیست؟  هدف این معبد تخریب پایتخت شهر است.این اسامی بنی اسرائیل است
حمیدرا افشار گرسانس بازار شمام در فتگو با فرارو با اشاره به اینکه بازار همیشه روزهای بی رمقی را اسپری می کند، اظهار داشت: شاخص کل بورس همچنان در کانال نزولی قرار دارد، از سویی حجم کم پایین است که پتانسیل شکسته می شود این کانال نزولی در این وضعیت دیده نمی شود، همچنین در روزهایی. آنها قادر خواهند بود تعداد زیادی از مردم را از این منطقه خریداری کنند.

وی افزود: بنابراین که میبینیم با اندک فشار بیشتر بازار به صف فروش میرسد، دلیل اصلی این وضعیت عدم وجود نقدینگی مناسب و بی اعتمادی فعالان بازار می شود. از طرفی با قوت گرفتن شایعات توافق توافق بر سر برجام و احتمال کاهش قیمت دلار، این مسئله به محرک منفی برای بازار تبدیل شده است، در نتیجه وضعیت فعلی برای اکثر اهالی بازار گنگ و مبهم شده و تحلیل را تا حد زیادی به سایه برده است. .

افشار گفت: از نظر بنده تا مشخص نشدن قطعی توافقات، روند بازار سهام تغییر نخواهد کرد، در صورت توافق احتمالی تثبیت دلار در محدوده 25 هزار تومان می تواند تا حدودی تکلیف بازار را مشخص کند و مسیر آتی را شفاف تر کند، همچنین روند صعودی داشته باشد. کوتاه مدت گروه های غیر دلاری علیالخصوص بانکی و خودرویی ها از توافق محتمل ترین سناریو است که این موضوع با توجه به افزایش حجم در گذشته در این دو گروه در چند روز بعد از ذهن نیست.

این بازار سهام اضافه می کند: از سویی با توجه به ارزشی که به قیمت فعال ترین نمادهای بورسی و فرابورسی می رسد، بستن یک پورتفوی مناسب در این روزها معقول بنظر می رسد، اما توجه به دو نکته از اهمیت بالای برخردار است، اولا داشتن مدت و عدم انتظار است. رشد عجیب و غریب در کوتاه مدت و دوما خرید پلکانی و با حوصله و بدون عجله، در تصویری که با چنین رفتارهای سهامداران رفتار می کنند، می توانند، به سود معقول و مناسبی دست پیدا کنند.

افشار با اشاره به اینکه به نظر می رسد تا پایان سال بورس به صورت نوسانی به حرکت خود ادامه دهد، بیان کرد: با توجه به وضعیتی که این روزها بر بازار سهام حکمفرما هستند، بازار همین محدوده های فعلی با تلورانس 5 درصد قلمداد می شود، بنابراین. با قیمت دلار نیز به نظر نمی رسد بورس پایین آنچنانی به اصطلاح وجود داشته باشد، اما به هر حال سهامداران خود باید با توجه به نتیجه مناسبی در داد و ستدهای خود ظاهر شوند تا اثرات منفی خود را کاهش دهند.

این کارشناس بازار سهام بیان داشت: یکی از مهم‌ترین عواملی که این روزها بر روی بازار سهام تأثیر می‌گذارد، ورود نقدینگی به بورس است، تا زمانی که ما بتوانیم منابع ورودی را به بازار بیاوریم، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که بازار تکان‌های اساسی مصرف شود. تصادف به دلیلی که طی یک سال و نیم گذشته در بازار رخ داد نقدینگی بسیار زیادی از بورس خارج شده و سایر سرمایه گذاران اعتماد سابق را به متولیان و دیگر ندارند، بنابراین یکی دیگر از شروط بازگشت به روزهای خوب اعتماد دوباره سهامداران است.

وی توضیح می دهد: شاید بزرگترین نشان دهنده این سلب اعتماد بلایی است که بر سر سهامداران صندوق پالایشی آمده است، در حالی که آنها به دعوت دولت هر واحد این صندوق را ده هزار تومان می خرند، امروز آنها بعد از بیش از یکسال با ضرر حدود 30 درصدی خطر دارند. هستند، بنابراین باید تمهیداتی بیندیشد تا ضرر و زیان مردمی که این صندوق ها را بخرند جبران کنند، اما اگر بخواهد به همین منوال می شود، قدر مسلم وضعیت هیچ تغییری نخواهد کرد.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما