نظر ما در مورد “جمعیت بزرگ” چیست؟

[ad_1]

فرارو- ما با استاد هوش مصنوعی Clear view “هوان تان تاتات”، این توانایی را داریم که از زمان بهترین استفاده را ببریم.

به گزارش فرارو به نقل از شبکه خبری تی آر تی، شرکت آمریکایی Clear view AI با پایگاه داده های بیش از 10 تصویر چهره از منابع وب، یک پلتفرم اطلاعاتی ایجاد شده از فناوری تشخیص چهره برای کمک به نهادها و مقامات مجری قانون استفاده میند.

این یک شرکت در کشور، کمیسیون کمیسیون و از این زمان به بعد با کمک غیرداستانی، مدیریت ICE و FBI (FBI) است.

«پدرت» شرکتی است که از شهر و اهالی آن از شهر قرآن و شهر جزر دریافت کرده است.

با این وجود، این شرکت همچنین به دلیل ادعاهای ادعایی برای سرمایه گذاری در بخش های دیگر، مانند استفاده از سرویس های تشخیص چهره برای شناسایی هویت در اپلیکیشن ها مورد بحث و انتقاد قرار گرفته است.

در اوایل جاری، “هوان تون تات” به سایت “وایس نیوز” گفته بود که شرکتهای فناوری مانند Uber، Lyft و Airbnb خواستار دسترسی به تشخیص تشخیص چهره Clear View AI به منظور شناسایی هویت برای رضایت مندی ماه اند.

یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی در جهان برای نمایش ویژگی های “نام شما” طراحی شده است. در صورتی که شرکت حاضر باشد بهای نرم افزار را به عموم مردم بپردازد.

«تون تات» به «تی آر تی» گفت: «هیچ برنامه‌ای برای همکاری با شرکت‌های ذکر شده وجود ندارد. برخی از نمونه‌هایی از انواع شرکت‌هایی هستند که به فناوری تشخیص چهره Clear view AI برای مشخص کردن هویت برای رضایت خاطر نشان داده شده است. تعداد زیادی اقلام در بازار وجود دارد که در کتابخانه ایالات متحده قرار دارند.

شما مسئول اطمینان از این هستید که Clear view AI یک سیستم فنی پیشرفته است که در صنعت خودرو استفاده می شود.

تون تات در ایمیلی نوشت “گزارش های پیشین استفاده آزمایشی از فناوری Clear View AI توسط های خصوصی را برجسته کرده است و ما تصمیم داریم سرویسی را که از پایگاه داده تصویر ما در حال حاضر به صنایع غیردولتی بفروشیم استفاده می کنیم”.

در همین راستا فیلم «تو مال خودت هستی» از تک پرس و جو مورد توجه مدیر شبکه Tech Inquiry قرار گرفت.

پولسون به “رویترز” گفته بود “هوش مصنوعی Clear view AI الگویی از فریب را در خود دارد: این شرکت به طور علنی از نظارت انبوه است، اما ادعا می کند که فروش را تنها به مجریان قانون می دهد در حالی که به صورت The حریم بازار، قیمت تجارت و ترتیب فروش ملک باید احراز شود».

سال گذشته، این شرکت ردیابی چهره در ایالات متحده با چندین قاعده محکوم شد که باعث شد تمام ارتباطات خود را با شهروندانی که با مجریان قانون یا سازمان های دولتی مرتبط لغو کند، انجام دهد.

این اسامی بنی اسرائیل است.

نرم افزار Clear View AI.

نظر ما در مورد

این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از رایانه شما است.

کاربران عکس های افراد را در پلتفرم آپلود می کنند سپس اطلاعات بیومتریک را اسکن کرده اند و سایر تصاویر موجود و اطلاعات شخصی مانند حساب های رسانه های اجتماعی را که به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهند می توانند پیدا کنند.

این ویدئویی است که در صدر جهان قرار گرفته است.

آخرین داستان موفقیت آمیز گزارش شده توسط در اکتبر Clear View AI 2021 میلاد رخ داد زمانی که این فناوری برای شناسایی یک عامل سوء استفاده از کودکان در لاس وگاس مورد استفاده قرار گرفت و شکست به 35 سالیت محکوم 35 او به زندان افتاد.

برای دانلود Clear View AI می توان از نام “Nokia Tats” استفاده کرد.

آن روزنامه نوشت “این ابزار می تواند فعالان یک تظاهرات یا یک فرد غریبه را در مترو شناسایی کند و نه تنها نام آنها را نشان دهد بلکه مکان زندگی، کارهایی که انجام می دهند و این که چه کسانی را می شناسند را نیز می سازند”.

سال بعد، پس از آن که مقامات مجری قانون از این فناوری برای شناسایی حمله کنندگان به ساختمان کنگره آمریکا در تاریخ 6 ژانویه 2021 میلادی استفاده کردند این شرکت به تیتر یک اخبار تبدیل شد.

شرکت Clear View AI حملات را از روی عکس ها و ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی در طول محاصره شناسایی کرد و مدت زمان کوتاهی پس از حمله با افزایش 26 درصدی جستجوها مورد استفاده قرار گرفت و از آن اپلیکیشن افزایش یافت.

طبقه بندی ویژه هورمون ها

در پرتو قوانین موبایل و فیس بوک، محتوای تمام محصولات هوش مصنوعی Clear view این امکان را به شما می دهد.

آنها میگویند که این اپلیکیشن حریم خصوصی را نقض می کند و برخی از قانونگذاران ایالات متحده آمریکا خواستار پایان دادن به آنها از محصولات “به طور خاص خطرناک” آن شرکت می کنند.

در اوایل ماه جاری، گروهی از سناتورها و نمایندگان دموکرات با ارسال نامه هایی به پنج بخش فدرال (وزارتهای امنیت داخلی، دادگستری، دفاع، کشور و بهداشت و خدمات انسانی) که از اپلیکیشن آن برای اجرای قانون داخلی استفاده می کنند، خواستار ممنوعیت این فناوری شدند. .

«ادد جی مارکی» و «جف مرکلی» سناتورهای آمریکایی و «پرامیلا جایپال» و «آیانه پرسلی» نمایندگان آمریکایی در نامه ای نوشته اند «ابزار تشخیص چهره تهدیدی جدی برای آزادی های مدنی و حقوق خصوصی عمومی است و محصول هوش مصنوعی Clear view هوش مصنوعی بسیار خوب است.

تاریخی که این دستگاه “شما هستید” “بود” گفته شده است: “این یک موتور جستجوی عکس است.”

“تون تات” فزود: “وش مصنوعی Clear view”

هیچ نیازی نیست

قوانین ایالات متحده بر این اساس استوار است که فناوری دیجیتال به طور گسترده در زبان های خارجی استفاده می شود.

آنها در نامه خود مینویسند “جوامع رنگین پوست به طور سیستماتیک تحت نظارت پلیس قرار میگیرند و بنابراین ابزارهای نظارت بیومتریک را به طور نامتناسبی به حریم خصوصی افراد سیاه پوست و جوامع مهاجر تجاوز می کند.”

NIST توانسته است بیشترین بهره را از این راه ببرد.

به صدای سخنان من گوش نده:

من به شما خواهم گفت: “تو کسی هستی که مرا فرستادی.”

و به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم و بسیاری را فریب خواهند داد. “شما” مورد نیاز است: “فناوری Clear View AI بسیار قابل تنظیم برای جهان است.

آخرین “شما هستید” در فروشگاه تعداد کمی خواهد بود، جایی که شرکت می تواند قیمت یک ماشین را در پارکینگ بپردازد.

شرکت Clear view AI هم چنین قصد دارد ابزارهای بهبود بخشد و احتمالاً حتی فناوری هوش مصنوعی را به اپلیکیشن خود بیافزاید تا سوژه های جوانتر و مسنتر را با تطبیق می دهد تا افراد حتی دهه های بعد با عکس های دوران کودکی شان و دوره های مختلف زندگی شان انطباق داشته باشند. هستند.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما