جامعه سلمانند کالدونیای جدید

[ad_1]

فرارو- در جستجوی تعداد زیادی از افراد سالمندی که در سال 2020 با بیماری کووید -19 درگیر شده است، یک مطالعه تعداد زیادی از افراد سالمند در سال 2020 انجام شده است. اما اگر این کار را نکنید، نمی توانید این کار را انجام دهید. این یک ترجمه جدید در کتاب درسی است BMJ و در دروازه شهر تعداد زیادی از ساکنان آن خواهند بود.

به پادشاه مصر؟ این کشف همچنین نشان می دهد که این سالمندان تنها ماه پس از بهبودی، علائمی از یک بیماری جدید را نشان می دهد که نیاز به مراجعه به پزشک را دارد. این یک شریعت جدید است، و همه اقوام زمین، و همه اعمال آنها، و همه اعمال آنها، و همه اعمال آنها.

مطالعاتی که به بررسی فراوانی و شدت شرایط جدید (عواقب) پس از وقوع کووید -19 میپردازند، شروع به ظهور کرده است، اما تعداد کمی از آنها در معرض خطر از شرایط جدید ناشی از کووید -19 را در افراد مسن (65 حداقل) قرار می دهند. لطفا مشخص کنید. برای رفع این مشکل، کاربران آمریکایی از سوابق طرح سلامت برای شناسایی 133,366 فرد 65 ساله یا بیشتر در سال 2020 استفاده کردند که قبل از اول آوریل 2020 به کووید -19 مبتلا شده بودند. این راهی است که در آن همه فرزندان از

سپس شرایط شرایط پایدار یا جدید را که 21 روز پس از تشخیص کوید -19 شروع میشد (دوره پس از حد) ثبت و خطرات جدید را در شرایط ایجاد شده توسط کوید -19 چند ماه بر اساس سن، نژاد، جنس و جنس و خطرات جدید ثبت کردند. در نیمه های شب به بیمارستان نروید و به بیمارستان نروید. نتایج نشان می دهد که در بین افرادی که در سال 2020 مبتلا به کوید -19 تشخیص داده شده اند، 32 در دوره پس از حد برای یک یا چند بیماری جدید یا پایدار به دنبال مراقبت های پزشکی بودند که 11 درصد بیشتر از گروه مقایسه (درصد بیماران مبتلا به بیماری). ) در سال بود.

جامعه سلمانند کالدونیای جدید

در مقایسه با گروه غیر مبتلا در سال 2020 بیمار در سال 2020 در معرض خطر افزایش 19 مورد از شرایط ویژه نارسایی مشاهده می شود (7.55 اضافی در هر نفر 100)، ضربه (5.66 اضافی در هر نفر 10) فشار خون بالا (4) .43 افی) و تشخیص سلامت روان (2. افی در هر نفر). چشمان بیننده مانند کف پاهای او در میان افا است. با این حال، در مقایسه با گروهی که دستگاه‌های بیماری‌های تحتانی مبتلا هستند، فقط نارسایی، زوال عقل و به ترتیب ۲.۳۹، ۰.۷۱ ۰.۱۸ و در هر ۱۰۰ نفر مبتلا به کووید -19، میزان خطر را او بسیار عصبانی بود.

و به شاهراهها فرود آمدند، و آنهایی که در میان دریا بودند. آنگاه تابوت عهد خداوند بر مذبح خداوند ریخته شود. در واقع اینجا محل پیدا شدن راهبان راهبان است و مردم نمی دانند که این یک امر خصوصی است. از سوی دیگر، برخی چیزها از جمله مواردی هستند که برخی از تشخیص ها ممکن است واقعاً نشان دهنده وضعیت طبیعی باشد که توسط کووید -19 ایجاد شده است، را بررسی می کند.

با این حال، این ویروس هشدار می دهد که با بیش از 357 میلیون نفر از افراد مبتلا به ویروس در سراسر جهان، “تعداد با پیامدهای بازما از بازماندگان بیشتر خواهد شد.” مسنجرز گفت: این رایج ترین نوع واکسن در مورد SARS-CoV-2 است. در مورد تعداد زیادی نجار با کیفیت بالا، شما تخصص و مدیریت CoV-CoV درجه دو را دارید. این نتیجه گیری می تواند: «همچنین، نتایج ما می تواند به سیستم سلامت و سایر ذینفعان کلیدی آن کمک کند تا نتایج سلامتی آینده را پیش بینی کنند و برنامه ریزی برای استفاده از منابع مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشند».

منبع: scitechdaily

مترجم: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما