Subhasis Kar توضیح می دهد که چرا مشاوره تامین مالی استارتاپ مهم است

[ad_1]

در میان هجوم سرمایه به استارت‌آپ‌های هندی، تعداد زیادی از شرکت‌های با رشد سریع از مشاوران با تجربه از هند و خارج استفاده می‌کنند تا به گسترش کسب‌وکار خود کمک کنند. تقریباً در هر مرحله از تجارت، کارآفرینان به سرمایه کافی نیاز دارند تا شرکت خود را به سطح کاملاً جدیدی در صنعت سوق دهند. بدون بودجه، هیچ کسب و کاری نمی تواند تأثیر خود را بگذارد و خدمات نوآورانه ای را به توده ها ارائه دهد. جمع آوری کمک های مالی روشی درخشان و توانمند برای تغییر بازی و ایجاد تصویری از کسب و کار در بازار است. Techbooze Consultancy یکی از این شرکت‌های مشاوره استارت‌آپی است که به شرکت‌های استارت‌آپ کمک می‌کند تا استراتژی خود را بداهه‌سازی کنند و شهرت خود را در بازار با یک نقشه راه موثر برای رسیدن به اهداف خود ایجاد کنند.

همانطور که یک استارت آپ رشد می کند، ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شود و یک مشاور استارت آپی مانند Techbooze Consultancy مشاوره مدیریتی و برنامه ریزی برای کمک به استارتاپ ها برای پیش بردن مرزهای خود ارائه می دهد. آنها پس از ارزیابی گسترده مشتریان خود یک نقشه راه عملی ایجاد می کنند. چنین نقشه راه عملی به سرمایه گذاران کمک می کند تا درک روشنی از چشم انداز کسب و کار داشته باشند و سرمایه گذاران را به سمت یک استارتاپ خاص جذب کند. Techbooze همچنین استارتاپ ها را در اصلاح مدل کسب و کارشان راهنمایی می کند تا شرکت ها بتوانند رشد خود را در بازار رقابتی مدرن حفظ کنند. آنها در کنار خدمات مشاوره تامین مالی استارتاپ خود، گزارش‌های دقیق پروژه یا DPR را برای پروژه‌های معماری و ساختمان توسعه می‌دهند.

از بهبود زیرساخت‌های فناوری گرفته تا استخدام افراد مناسب تا توسعه محصولات جدید تا ایجاد استراتژی بازاریابی، تامین مالی نقشی حیاتی در هر جنبه از عملیات تجاری ایفا می‌کند. بدون تامین منبع سرمایه، اداره یک کسب و کار بسیار چالش برانگیزتر می شود، چه رسد به رشد. Techbooze Consultancy یک سرویس مشاوره استارت آپی است که به استارت آپ های جوان در افزایش سرمایه با استراتژی های تخصصی کسب و کار و تامین مالی خود کمک می کند. کارشناسان در Techbooze Consultancy نیازهای مالی شرکت شما را ارزیابی می کنند و به شما کمک می کنند تا از بین گزینه های تامین مالی مناسب انتخاب کنید. آنها از تمام فرآیندهای مربوط به تامین مالی از جمله برنامه ریزی سرمایه گذاری، آماده سازی عرشه های زمین و هدف گذاری سرمایه گذار در میان بسیاری دیگر مراقبت می کنند.

مشاوره Techbooze به کارآفرینان در مشاوره های تجاری و مالی کمک می کند. این سازمان مشاوره که فعالیت خود را در هند آغاز کرد، اکنون در 53 نقطه در سراسر جهان فعالیت دارد. این به بیش از 150 استارتاپ کمک کرده است تا بودجه لازم را از جمله Byju’s، Curefit، Ynsect و Compass جمع آوری کنند. Subhashis Kar و Techbooze Consultancy مشتاق هستند تا با ورود کسب و کارهای بیشتر و بیشتری به این صنعت، شکاف بین کارآفرینان و سرمایه گذاران را پر کنند.

موسس مشاوره Techbooze می گوید: «تامین چند دور سرمایه گذاری نقطه عطفی برای یک استارت آپ است. حتی باهوش‌ترین بنیان‌گذاران استارت‌آپ برای توسعه نمونه‌های اولیه محصول، آزمایش فرضیات بازار و ایجاد علاقه قابل توجه سرمایه‌گذاران برای تأمین مالی آینده بدون نیاز به منابع مالی تلاش می‌کنند. استارت آپ ها برای شروع به سرمایه گذاری های متوالی یا افزایش نقدینگی نیاز دارند. با گسترش شرکت، سرمایه مورد نیاز آن نیز افزایش می یابد. هر دور از بودجه یک پله برای مرحله بعدی توسعه است.

تامین مالی راه اندازی

همه استارت آپ هایی که تازه شروع به کار کرده اند باید مطمئن شوند که رشد آنها بدون مانع باقی می ماند. این امر می تواند از طریق استراتژی های تامین مالی و برنامه ریزی مناسب تضمین شود. از آنجایی که این شرکت‌های جذب سرمایه برای کمک به استارت‌آپ در جمع‌آوری و مدیریت امور مالی طراحی شده‌اند، باید به طور مکرر مورد بررسی قرار گیرند. تحت هدایت Subhashis Kar، Techbooze Consultancy کلیه عملیات جمع آوری کمک های مالی را مدیریت می کند و به طور دقیق برای رفع موانع مالی بر سر راه کسب و کارهای نوپا تلاش می کند.[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما