PSL 2022: پیشاور زلمی با غلبه بر انفجار اعظم خان، اسلام آباد یونایتد را شکست داد.

[ad_1]

پیشاور زلمی به چرخش درخشان خود در سوپر لیگ پاکستان (PSL) 2022 ادامه داد و در بازی شماره یک برد 10 ران (سومین پیروزی متوالی) را در برابر اسلام آباد یونایتد به دست آورد. 24 این مسابقات پنجشنبه (17 فوریه) شب در ورزشگاه قذافی لاهور برگزار شد. بازیکن اصلی این مسابقه، محمد حارث، 70 اینینگ خیره کننده را به ثبت رساند تا پیروزی تیمش را رقم بزند.

زلمی سپس بر 85 توپ قهرمانانه اعظم خان غلبه کرد تا از 45 توپ (شش چهار و هفت شش توپ) اطمینان حاصل کند که از مجموع 206 ران خود دفاع می کند. زلمی که برای اولین بار انتخاب شد، نمی‌توانست امیدی به آغاز بهتری داشته باشد، زیرا هاریس ضربه‌گیر ویکت‌باز، با آتش زدن GSL با یک سری ضربات سوزان، تنها در سومین حضورش در حرفه‌اش PSL، به شهرت رو به رشد او آسیبی وارد نکرد.

راست دست تنها 18 توپ گرفت تا اولین بازی PSL 2022 خود را به پنجاه و سومین سومین سریع تاریخ مسابقات ارسال کند. حارث و حضرت الله زازایی (13) 73 برای ویکت اول در داخل پاور پلی اوور اضافه کردند. حارث قبل از اخراج به وقاص مقصود 70 توپ از 32 توپ (هفت چهار و پنج شش) به ثمر رساند.

پس از باخت هریس، یاسر خان، انتخاب نوظهور زلمی و شعیب مالک باتجربه، فشار بیشتری را با 35 و 38 ران با 24 و 23 توپ به ترتیب بر روی بولرهای یونایتد وارد کردند. اگرچه یونایتد توانست ظاهری از احترام به تلاش بولینگ خود بیاورد زیرا زلمی در اورهای مرگ عقب مانده بود.

فهیم اشرف سه و وقاص مقصود دو ویکت گرفتند. زلمی در عین حال با 10 امتیاز از 9 بازی به رده سوم صعود کرده است و در مرحله پلی آف یک پا بازی کرده است. یونایتد به رده چهارم سقوط کرده است اما همچنان در جستجوی دستیابی به یکی از سه جایگاه موجود در پلی آف است.

سلطان ها تنها تیم هایی هستند که جواز حضور در پلی آف را کسب کرده اند، قلندرهای لاهوری با 10 امتیاز در رتبه دوم قرار دارند و گلادیاتورهای کویته با 6 امتیاز پنجم هستند. پادشاهان قبلاً از مرحله پلی آف حذف شده اند، آنها با 8 شکست در هشت بازی بدون برد باقی می مانند.

امتیازات مختصر: پیشاور زلمی 206/8 (محمد حارث 70، شعیب مالک 38؛ فهیم اشرف 3/33) ب.ت. اسلام آباد یونایتد 196/7 (اعظم خان 85، رحمان الله قرباز 46؛ سلمان ارشاد 3/29)

(با ورودی های ANI)[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما