چهار تروریست در سه درگیری جداگانه در جامو و کشمیر کشته شدند


سرینگر: نیروهای امنیتی در 12 ساعت گذشته سرکوب گسترده تروریست ها را در کشمیر آغاز کرده اند. پلیس جامو و کشمیر صبح روز شنبه (12 مارس 2022) اعلام کرد که چهار تروریست در سه درگیری جداگانه در منطقه پولواما، گاندربال و هندواره کشمیر به هلاکت رسیدند.

ویجی کومار، نیروی هوایی کشمیر گفت که چهار تروریست در درگیری در کشمیر کشته شدند و عملیات همچنان ادامه دارد. وی همچنین از آغاز عملیات های متعدد نیروهای امنیتی در کشمیر خبر داد.

IGP Kashmir Vijay Kumar گفت: “ما عملیات مشترک را در 4 تا 5 نقطه از شب گذشته آغاز کرده بودیم، تا کنون دو تروریست JeM در Pulwama، یک تروریست LeT در Ganderbal و یک تروریست LeT در Handwara کشته شده اند.”

“همه عملیات در حال انجام است. و ما انتظار داریم که تماس در مکان های دیگر نیز برقرار شود، “کومار افزود.

اولین درگیری شامگاه گذشته در روستای چواکالان ناحیه پلواما در کشمیر جنوبی آغاز شد که در آن دو تروریست کشته شدند. به گفته مقامات، “به نظر می رسد دو تروریست دیگر در آنجا به دام افتاده باشند.”

درگیری دوم در منطقه کائوباغ نونار در منطقه گاندربال در کشمیر مرکزی رخ داد که در آن یک تروریست LeT در درگیری مسلحانه کشته شد. به گفته مقامات، این عملیات در حال حاضر جریان دارد.

به گفته پلیس منطقه کشمیر، در درگیری که صبح شنبه در نچاما، منطقه راجوار در هندوارا رخ داد، یک تروریست کشته شده است.

پلیس منطقه کشمیر از توییتر رسمی خود در توییتی نوشت: “#برخورد در نچاما، منطقه راجوار در #هندوارا آغاز شده است. پلیس و نیروهای امنیتی در حال کار هستند. جزئیات بیشتر در ادامه خواهد آمد. @JmuKmrPolice.” عملیات برخورد در حال انجام است.

پیش از این نیز 3 تروریست در 10 فوریه در کشمیر به هلاکت رسیدند که از این تعداد دو تروریست لشکر در منطقه باتپورا در پلواما و یک تروریست در منطقه حضرتبال سرینگر به هلاکت رسیدند.

تاکنون 20 عملیات ضد تروریستی در کشمیر در سال جاری انجام شده و نیروهای امنیتی موفق شده اند 35 تروریست از جمله سه فرمانده ارشد و 9 تروریست پاکستانی را به هلاکت برسانند. علاوه بر این، نیروهای امنیتی در سال جاری موفق به دستگیری 16 تروریست فعال و بیش از سه ده تن از همکاران تروریستی شده اند.

تلویزیون زندهWarren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان