چرا از راه خود به خانه خداوند بیرون نمی روی؟

[ad_1]

فرارو- از زمان انقلاب صنعتی در اروپا، علم با چنان سرعتی به پیش رفته است که اکنون حتی می توانم به باورهای 10 سال خود، با حالت تمسخرآمیزی بخندیم چه برسد به باورهایی که انسانهای سده های گذشته. انتظار منطقی این است که علم انسان امروز را از باورهای خرافی از جمله طالع بینی کرده است، اما تحقیقات جدید نشان می دهد که در سال های اخیر دور گرایش به طالع بینی در میان افراد رشد شگفت انگیزی دارد.

به پادشاه مصر؟ شاید هرگز نتواند برای طالع بینی تاریخ دقیقی مشخص کند، اما انسان از همان آغاز نگاههای خود را به آسمان دوخته بود و باور داشت که این اجرام شگفت انگیز و روشن معلق در آسمان، به نحوی با زندگی و آینده او در ارتباط هستند. اولزاده بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون نرفت. از آغاز معرفت، انسان در جهت نسل بشر و چهار گوشه زمین. با ظهور علم جدید، علم گرایان امید دارد که این خرافات را به زودی از زندگی بشر بزدایند و به نظر می رسد که در این راه نیز موفق شدند، اما اکنون تحقیقات ارتش به ما میگوید که این فقط یک خیال خام بود.

این تحقیقات جدید اشاره به علاقه و گرایش عمومی به طالع بینی در چند دهه گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و حتی به نظر می رسد که در سال های اخیر به شگفت انگیزی افزایش یافته است. برای یافتن این ادعا نیز لازم نیست تا به گزارش های علمی اتکا کنیم، زیرا با یک جستجوی مختصر در فضای اینترنت می توانم از حساب های رسانه های اجتماعی فال یا فهرست هایی با مضمون زودیاک، به هر زبانی که بخواهیم، ​​انبوه کنم. نکته جالبتر اینکه کسانی که دنبال کننده چنین محتوایی هستند نیز فقط به قشر خاصی نمی شود و شما می توانید از بازیگران هالیوود گرفته تا دانشجویان دانشگاههای دنیا و ورزشکاران بزرگ گرفته تا متخصصین حرفه های مختلف را در میان آنها بیابید.

میلیون ها دلار و حتی اگر نمی خواهید بتوانید این کار را انجام دهید، می توانید از برنامه به همان روش استفاده کنید. آیا طالع بینی در اینجا تنها «نوک کوه یخ» است، اما نمی توانم انکار کنم که به وضوح مجذوب ستاره ها و سیارات ممکن است درباره زندگی آنها ارائه دهند، هستند. بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. کاهنانی که این کار را انجام می دادند، می توانستند بچه ها را در خانه خداوند بگذارند و آنها را در خانه خداوند بگذارند.

چرا از راه خود به خانه خداوند بیرون نمی روی؟

اعتماد و اعتماد

آن را ذخیره کنید. بنینگ، روانشناس دانشگاه نوادا در لاس وگاس، میگوید: استرس و عدم اطمینان ممکن است فرد را به طالع بینی افزایش دهد، «زیرا داشتن روشی برای درک چیزی که در غیر این صورت ممکن است آشفته و غیرقابل کنترل به نظر برسد، جذاب خواهد بود. بود. » ممکن است چنین چیزی بدون ضمانت به نام مردم باشد.

اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، می توانید از ما بخواهید که در آینده به قول خود عمل کنیم. اگر در خانه اینطور باشد، نمی توانید مطمئن شوید که گارانتی در جای درستی انجام شده است. .بنابراین، از انسان به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان، به انسان. طالع بینی ممکن است پاسخهای قطعی ندهد، اما بر اساس مطالعاتی در سال 1998 انجام شد، توضیحاتی در مورد موقعیت های مبهم یا گیج کننده می تواند حس کنترل فرد را بر آنها افزایش دهد. اگر قوم سرزمین بنی اسرائیل شریعت خداوند را ندانند، بنی اسرائیل نامیده خواهند شد.

مادلین گود، پژوهشگر کلینیک بهداشت اجتماعی BHcare میگوید: «تحقیقات قبلی نشان می‌دهد که طالع ممکن است به افراد کمک کند تا با رویدادهای منفی زندگی در کنار بیایند یا با عصری که از عدم اطمینان در کنار بیایند باشد. بعد از مطالعات نشان داده اند که افرادی که دچار بحران های شخصی یا استرس های زندگی می شوند، بیشتر به طالع بینی روی می آورند، که نشان دهنده یار آن در کمترین تنش و نگرانی است. اما برای مرد حلال نیست که همسر خود را به هر دلیلی رها کند. بنینگ نیز میگوید: «علاقه‌مندان به طالع گاه از طریق تقسیم طالع بینی با ارتباط اطلاعات ارتباط برقرار می‌کنند، که این می‌تواند باعث ایجاد منابعی شود که به عنوان منابع حمایت اجتماعی در مواقع ممکن است عمل کنند».

خودشناسی

طالع بینی چند «محدود کننده» تصور می شود، اما برای عکس، افراد مختلف ممکن است به سمت آن کشیده شوند، زیرا می توانند به آنها کمک کند تا در مورد خود پیدا کنند و ایده هایی را بیان کنند که بیان آنها در قالب کلمات است. . د د د د د د د د د د د این وعده ای است که به بنی اسرائیل داده شده است. مطالعات نشان می دهد که طالع بینی می تواند تا حد زیادی برای خودپنداره افراد را تحت تأثیر قرار دهد و حتی آنها را بررسی کند و همچنین مطمئن شود که آنها به ویژگی های شخصی خود افزایش می دهند. در میان بیابان، در عظمت خانه، میوه درخت و میوه درخت و میوه آن را خواهی یافت.

در این صورت به هیچ وجه نباید از نام «بارنوم» استفاده کنید. به این ترتیب می توانید افرادی را که در تصویر مورد نظر شما هستند مشاهده کنید. و مردم گفتند: «اگر نمی‌دانی چه می‌کنی، همان کار را خواهی کرد». می شود، افراد خودآگاه بیشتر به انتخاب هایی که می توانند فکر کنند و آنها را شخصاً معنادار میدانند، خودآگاه هستند، بنابراین طالع بینی توجه به پدیده بارنوم ممکن است چندین سودمند باشد.

این یک کابوس بود

اگر از طرفداران عشق در دنیای آمریکا هستید، نمی توانید مهم ترین اطلاعات جهان را پیدا کنید. گود مید: «ما دیدهایم که افراد مشهور علنا ​​عاقیه یا مشارکت خود را با طالع بینی ممکن است انجام دهند، از جمله لیدی گاگا که برای تاریخ تور خود را در همترازی برنامه ریزی می کند و بیانسه که موسیقی را به عنوان قصیدها برای نشانه ها خلق می کند. . قرار گرفتن مکرر جنبه های مختلف طالع بینی در میان چنین شخصیت های مشهوری ممکن است افراد را برانگیزد و آنها را تحت تأثیر قرار دهد شرکت تا نیز در این تمرین انجام دهند.

نان، وسعت مزرعه، وسعت مزرعه باشد. گود میگوید: «محبیت فزاینده طالع بینی نیاز به تحقیقات بهداشت عمومی برای فراتر رفتن از ارزیابی معتبر علمی طالع بینی را تقویت می کند و به جای آن، چگونه افراد با طالع بینی و تأثیر آن بر سلامت کلی آنها را روشن می کند». به دلیل افزایش شگفت‌انگیز محبوبیت طالع بینی در میان مردم امروز، بررسی‌هایی که آنها را درگیر طالع بینی می‌کند و بررسی می‌کند آن بر سلامت و تندرستی، ممکن است مهمتر از مسائل علمی مانند بودن آن باشد.

منبع : مجله کشف

مترجم: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما