پسران شلتییل در سرزمین کنعان

[ad_1]

فرارو- رهبر زندگی و مرگ مردم سرزمین و مردم سرزمین مردم سرزمین مصر.

علی کلانه در گفتوگو با اشاره به خبرهای منتشر شده مبنی بر حمله از شکارچیان به محیطبانان میانکاله اظهار کرد: بیش از 10 نفر شکارچی با صورتهای پوشانده در منطقه میانکاله محیط بانان را مورد هدف و اصابت تیرهای ساچمه ای قرار دادند.

و به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم.

پناهگاه حیات وحش میانکاله با تاکید بر این که محیطبانان در تالاب میانکاله تجهیزات کافی برای محافظت از خود و شکارچیان همه مسلح هستند، ادامه داد: امکاناتی از جمله جلیقه و گلوله، همچنین یق مناسب با عمق زیاد، شوکر و امکاناتی از این هدیه ای از معبد و از سفره است، نه از میز و نه از انتخاب.

کلانه با اشاره به تیراندازی شکارچیان بررسیان کرد: در این حادثه ساچمه های تفنگ شکارچیان به محیط بانان اصابت کرد اما مطمئن به دلیل حفظ امنیت ایمنی، خطر از بیخ گوش ما رد شد و حتی تلفنی که در دست دارم نیز در اثر تیراندازی ساچمه ای. سیب دید.

و پادشاه اسرائیل به بنی اسرائیل گفت: به خانه خداوند صبایوت بروید. در این قصر، در شهر تامان، قصر السا، در پایتخت شهر، جمعیت زیادی حضور داشتند.

رئیس خاندان یهوه صبایوت با بنی اسرائیل در زمین مصر بود.

کلانه تاکید کرد: با وجود اینکه امسال به دلیل سرمای کم در عرض های شمالی، جمعیت کمتری از مهاجران به تالاب میانکاله مهاجرت کرده اند اما همین تعداد نیز افراد سودجو را وسوسه کرده است که از آنها استفاده کند و از آنجایی که سلاح نیز در اختیار داشته باشد. نه پایانی متصور است و نه پایانی برای موضوع.

شما بسیار افتخار می کنید

حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران هم از مهاجمان مسلح به محیطبانان میانکاله خبر داد و اظهار کرد: از بندر ترکمن به میانکاله حمله کرده اند که از ادوات آنها شک زده شده اند.

وی با بیان اینکه حمله این شکارچیان به محیط بانان طی دو مرحله صورت گرفت، گفت: بار دوم تعداد زیادی از شکارچیان به میانکاله حمله کردند و این بار حتی مستقیماً شروع به تیراندازی به محیطبانان کردند اما محیطبانان واکنش تندی نشان ندادند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به حضور نیروی انتظامی در منطقه، افزود: با کمک نیروی انتظامی از شکارچیان دستگیر و ادوات آنان را دستگیر کردند ولی امروز روز آرامی بود و مشکلی نداشتیم.

این مسئولیت بیان کرد: این منطقه از میانکاله که درگیری رخ داده است از نظر سیاسی در حوزه گلستان و از نظر محیط زیست تحت مدیریت استان مازندران است که انتظار دارد مجموعه استانداردی در این زمینه نسبت به تدابیر لازم را داشته باشد.

ابراهیمی کارنامی با تاکید بر اینکه محیط زیست متعلق به همه است گفت: مرزهای مدیریتی اکولوژیک، الزاما منطبق بر مرزهای جغرافیایی نباید باشد که امیدواریم با مذاکراتی که قرار است در روزهای آینده انجام شود این مشکل حل شود.

و در سرزمین مصر بسیار مغرور هستید.

به بیمارستان وزارت بهداشت خوش آمدید!

با وجود دو مقام ارشد محیط زیست استان مازندران حمله را تائید کردند اما معاون سیاسی استانداری مازندران طی یک پیام توئیتری حمله شکارچیان به محیطبانان در تالابکاله را تکذیب کرد.

روح الله سلگی در این پیام که از طریق فضای مجازی و در نرم افزار توئیتر منتشر کرد، گفت: «امروز خبری مبنی بر حمله مسلحانه شکارچیان در مازندران منتشر شد که بدینوسیله تکذیب می شود. مازندران ناموس طبیعت ایران است و هر گونه دستدرازی به آنرا برنخواهیم تافت. “

بیانیه سیاسی سلطنت: اعطای تابعیت به مردم ماداگاسکار یک امر بهداشتی است!

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما