(ویدئو) شاه کبرا معروف ترین شکارچی جهان را انتخاب می کند

[ad_1]

یک مارگیر معروف هندی پس از گزش از ناحیه ران توسط یک شاه کبری 3 متری در بیمارستان بستری شد.

به گزارش فرارو، واوا سورش 48 ساله روز دوشنبه در حال ربودن کینگ کبرا در کرالا بود که گاز گرفت.

فیلم تکان دهنده ای که توسط یک مرد محلی گرفته شده است لحظه ای را نشان می دهد که سروش قصد داشت مار را به داخل کیف بکشد و پس از چندین بار خم شدن در ران راستش توسط مار گزیده شد.

به طور باورنکردنی، او توانست قبل از بیهوش شدن و انتقال مار به بیمارستان، مار را داخل کیسه کند. وی در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

این مار ابتدا به یک کالج خصوصی پزشکی در کوتایم منتقل شد و در آنجا دچار حمله قلبی شد. پس از اینکه پزشکان متوجه شدند که قلب او تنها 20 درصد ضربان قلب طبیعی است، تصمیم گرفتند او را برای درمان ویژه به بیمارستان بزرگ‌تری در کوتایم منتقل کنند. او یک شب در آنجا بستری شد و پزشکان صبح سه شنبه گفتند که وضعیت او بهبود یافته است.

هندوستان تایمز گزارش داد که مارگیر همچنان بیهوش و تحت مراقبت های ویژه است، اما نفس می کشد. پزشکان هشدار دادند که مدت زیادی طول می کشد تا اثر کامل سم آشکار شود و نمی توان گفت که آیا بثورات کاملاً بهبود می یابد یا خیر.

سورش در طول دو دهه زندگی حرفه ای خود ادعا می کند که هزاران مار صید کرده و صدها بار گزیده شده است.

او به تازگی پس از گزش توسط یک مار دیگر در بیمارستان بهبود یافته بود و سعی کرد پادشاه کبرا را روز دوشنبه بگیرد.

خانواده های روستای کوریچی روز جمعه با سورش تماس گرفتند و از خوابیدن یک مار کبری در نزدیکی قفسشان خبر دادند. سورش به خانواده گفت که سرش شلوغ است، اما پیشنهاد کرد که اگر خزنده هنوز آنجا بود، روز دوشنبه برود. او روز دوشنبه بعد از ساعت 16 وارد محل شد و این حادثه تلخ برایش اتفاق افتاد.

انگشت اشاره دست راست او بر اثر گزش مار فلج شد که در سال 2005 او را گزید. در سال 2020، او چندین هفته را در بخش مراقبت های ویژه در Tiruvananthapuram پس از گزش توسط مار گذراند.

شاه کبرا یک مار سمی است که نوروتوکسین قدرتمندی را با دندان های نیش کوتاه متصل به فک بالایی خود تزریق می کند. اگرچه خود سم به خصوص کشنده نیست، اما این مارها دارای چندین غده سمی هستند، به این معنی که می توانند مقادیر زیادی را تزریق کنند که اغلب کشنده است. یک پادشاه مار کبری با غدد سمی کامل و زمان کافی برای ایجاد آنها می تواند نوروتوکسین کافی را به یک سوزن تزریق کند که برای کشتن 20 نفر یا یک فیل بزرگ کافی است.

این سم به اعصاب و مغز حمله می کند، ماهیچه های کنترل کننده تنفس و ضربان قلب را فلج می کند و اغلب در عرض 30 دقیقه باعث ایست قلبی یا خفگی می شود.

تنها درمان شناخته شده تزریق پادزهر در ناحیه اولین نیش در اسرع وقت است. اگر پادزهر در دسترس نباشد، قربانیان را می‌توان تا زمانی که ریه‌هایشان به طور طبیعی کار می‌کند، در دستگاه تنفسی قرار داد.

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما