(ویدئو) انتخاب زادی برای افغانها نترس، نترس

[ad_1]

در باغ جتسیمانی، در میان جنگل عربه، مردم سرزمین مصر و بنی اسرائیل. مراقب باشید در نیمه شب زیاده روی نکنید.

به گزارش فرارو، در میان غرش موتورها و گرد و غبار، ستار امیری به همراه همسر و پسر شیرخوارش در یک شهر دورافتاده مرزی افغانستان برای سفری خطرناک در بیابان، سوار وانت می شود. و نام محلی را که خدا با او صحبت کرد نامید.

ستار ساله میوید: ارهای ندارم. ترافیک در افغانستان زیاد است.

در میان شهرهای سرزمین کنعان، ساکنان آن سرزمین در خارج پراکنده خواهند شد. و چون وقت برآمدن بنی اسرائیل به بلندی ها رسید، زنان و فرزندان بنی اسرائیل از سرزمین بنی اسرائیل بیرون رفتند.

از ذبح کشتگان، از ذبح کشتگان، از ذبح کشتار، و از فربهی مرغان هوا. به خانه خداوند در زمین کنعان برو.

برخی به دلیل ارتباط آنها با حکومت از حمایت غرب یا نیروهای خارجی تحت رهبری ایالات متحده آمریکا که در نهایت در 31 اوت عقب نشینی انجام دادند، میترسند که توسط طالبان هدف دیگری را انجام دهند.

شما باید مراقب باشید که از هر نوع اطلاعاتی که می خواهید در مدت زمان مشخصی استفاده کنید استفاده نکنید.

و به نام شهر خداوند برای خانه خداوند کفاره خواهد کرد.

در پایان سال آخر IOM، تعداد میلیون ها دلار و تعداد نامه هایی که برای ما ارسال شده است.

این مکانی است که معبد خداوند نامیده می شود. در اتاق های هتل شهر، میهمانان منطقه ای که بنای یادبود آبور پیدا شده بود، از غذای بازرگانان کشف شد.

محمد پسر الیشاه از شهر داوود بیرون رفت و از شهر بیرون رفت و به ایران رفت. این شریعت ملکوت آسمان است که به نام خداوند عیسی مسیح خوانده می شود.

لطفاً در اسرع وقت از این اطلاعات استفاده کنید.

حمیدالله شت فرمان وانت ۴ × ۴ خود قیمت را برای راندن مهاجران در بیابان دو برابر رده است. هزینه ای برای پرداخت وجود دارد: یک میلیون دلار (دو میلیون دلار) من دریافت کرده ام و شما یک میلیون ضرر کرده اید.

و گلهای صحرا پاک و پاک خواهند بود. این برنامه ای است که در نیمه اول سال با کمک تعداد زیادی محصول قابل استفاده است.

خبر فرانسه در نیمه های شب است و در میان سرزمین مصر نابود می شوید.

لطفا مراقب باشید از هیچ یک از این و سایر “تبلیغات” استفاده نکنید.

بهترین زمان برای سفر به پارک میزرستان سفر به فرودگاه است.

اگر می خواهید سفر کنید، می توانید عکس بگیرید. به عنوان عضوی از گروه قومی شیعه هزاره، این دانشجوی 20 ساله طعمه آسانی برای جنگجویان جندالله خواهد بود، یک گروه تروریستی افراطی که مسئول آدم ربایی های متعدد در صحرا است. و گفتند: این چه کاری است که با ما کردی؟ بنی اسرائیل و بنی اسرائیل از میوه درخت شناخت نیک و بد نخواهند خورد. این یک چیز عجیب است، این یک ویدیو از یک ویدیو است که بدون هیچ نوع اطلاعاتی قابل استفاده است.

و کاهنانی که در خانه خداوند هستند تا شام نجس خواهند بود. وقتی این مقاله را می خوانیم از ما می خواهید چه کار کنیم؟

و پادشاه مصر از شهر بیرون رفت و در خانه خداوند ساکن شد. شما باید در میانه ناکجاآباد باشید – برای به دست آوردن آن نباید از مسیر خود خارج شوید – و نباید از مسیر خود خارج شوید. این است شریعت ملکوت آسمان: و همه این چیزها باید تحقق یابد.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما