هشت راه‌ها شما قادر خواهد بود لینک سازی خارجی بدون Looking Like An Newbie را دوباره اختراع کند.

به علاوه فرصتی به شما برای بازاریابی محتوایی میدهد تا اطلاعات مربوط به پیج خود را در سایر وب سایت ها قرار دهید. برای این که قادر به دریافت بک لینک های رایگان باشید پیشنهاد ما به شما این است که با سایر سایت ها وارد مذاکره شوید و و از آنها بخواهید به جای لینک دادن به صفحات ۴۰۴ دیگر، به صفحات با کیفیت شما لینک بدهند. علاوه بر رعایت کردن نکات و اصولی که در رابطه با لینک ساختن داخلی گفته شد اگر بتوانید یک استراتژی برای لینک بیلدینگ داخلی خود تعیین کنید میتوانید در این راه موفق تر شوید. ما در این دوره به طور کاملا تخصصی به شما تمام نکات و اصول لینکسازی خارجی صحیح را آموزش داده ایم. لینک سازی خارجی چه فایده ای دارد؟ تاثیر بک لینک در سئو به حدی اهمیت دارد که بهتر است حتما یکی از گزینههای رپورتاژ آگهی یا بک لینک را در نظر بگیرید. قابل اطمینان بودن سایت مهمان بکلینک شما، یکی از نکات مهمی است که باید هنگام بک لینک سازی به آن دقت کنید. دقیقا همان صورتی که موتورهای جستجوگر، پس از شناسایی لینک های سایت، تشخیص میدهند که سایت شما، حاوی اطلاعات مفیدی است.

در واقع رباتهای گوگل با بررسی سایتهایی که حاوی این لینک ها هستند، وارد صفحات لینک شده میشوند. بک لینک فالو (Follow): هر پیوند یا لینکی ذاتا حاوی Do Follow هستند و این یعنی موتور جستجو در آینده به این لینکها سر زده و آنها را مورد بررسی و تحلیل قرار میدهد. اما زمانی که شما آن را نو فالو کنید دیگر این لینک ارزش و اعتباری برای بررسی کردن نخواهد داشت. هر چه این ارزش بالاتر باشد، احتمال اینکه موتور جستجو بهصورت ارگانیک برای بررسی آن بازگردد، بیشتر میشود. در نظر داشته باشید، که اثر لینکهای ساید یا فوتر به دلیل تعداد بالای تکرار آن، بالاتر از یک لینک در صفحه رپورتاژ است. معمولا وقتی صحبت از بکلینک میشود، منظور ما لینکهایی است که در کنارهی وبسایتها و یا قسمت پایین صفحات آن تکرار شده، و فقط یک برچسب به همراه لینک خروجی است. با بیشتر شدن لینکهای خروجی به دامنههای دیگر با لینک OUTBOUND، اسپم اسکور صفحه هم بالاتر میرود. کلمات کلیدی سایت خود را بررسی کنید، اگر هر کدام از کلمات کلیدی که در نظر دارید یک لندینگ پیج ندارد، همین الان صفحه آن را ایجاد کنید. هدف از ساختن بک لینک این است که بتوانید در کلمات کلیدی به رتبه ی اول گوگل برسید.

البته این موارد بر اساس ببیانیههای خود گوگل و تجربیات متخصصان سئو مطرح شدهاند و کسی دقیقا اطلاع ندارد که گوگل از چه راههایی، اعتبار بکلینکها را ارزیابی میکند. یکی از مهمترین نکاتی که گوگل به آن دقت میکند ارزش سایت بک لینک دهنده است و پس از آن تعداد بک لینک ها ارزشمندند. این بررسی و یا به نوعی جاسوسی از سایت رقیب، به شما کمک میکند تا در مسیر درستی حرکت کنید. در قسمتهای قبلی با اصول و روشهای لینک سازی آشنا شدیم و تاثیر لینک سازی را بر سئوی سایت بررسی کردیم. https://xseo.ir/ که وب سایت های دیگر لینک شما را در صفحات خود قرار می دهند؛ به نوعی به صفحه مورد نظر و وب سایت شما اعتبار و ارزش می دهند. در حالتی که اقدام به ساخت و استفاده از بک لینک های با کیفیت کنید، قطعا شاهد افزایش ارزش و درجات وب سایت خود خواهید بود. Th is was cre​at᠎ed by G SA Content  G en er᠎ator D᠎em᠎oversion.

همانطور که پیش از این هم گفتیم، اگر از یک وب سایت عالی که دارای مخاطبان زیادی است، بک لینک دریافت نمایید، در پایان هم تاثیر مثبت آن را مشاهده خواهید نمود، به این ترتیب به تدریج و با مرور زمان، رتبه سایتتان به درجات بالاتر ارتقا مییابد. گرفتن بک لینک آنقدر اهمیت دارد که یک بی دقتی در نحوه گرفتن بک لینک یا انتخاب اشتباه وب سایت برای بک لینک، می تواند سئو سایت را به یکباره تحت تاثیر قرار دهد. کیفیت بر کمیت در این زمینه ارجحیت زیادی دارد. اما با آپدیتهای جدیدی که گوگل برای مقابله با بکلینکهای اسپم اجرایی کرده است، دیگر باید برای استفاده از این نوع بکلینکها با احتیاط بیشتری عمل کنیم. قدرت دامنه یکی از اصلیترین فاکتورهای گوگل به شمار میرود که بر مبنای آن وب سایت ها رتبه بندی می شوند. خرید لینک سایت اگر از وب سایت های با اعتبار پایین انجام شود می تواند پنالتی گوگل را در پی داشته باشد. علاوه بر این، سیستم آماری کاپریلا با بهرهگیری از سیستم آمارگیری مبتنی بر گوگل آنالیتیکس، در تشخیص کلیکهای صحیح و غیرتکراری دقت بسیار زیادی دارد. لینکسازی خارجی در زیرمجموعههای مختلفی قرار میگیرد و انواع مختلفی از آن وجود دارد.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما