مسیرهای استانستان

[ad_1]

:

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی روز دوشنبه در نشستی با استانداران سراسر کشور، ایجاد تحول جدی در اداره کشور به نفع مردم را خواست عمومی ملت بیان کرد و تصریح کرد: اولین مقدمه این حرکت تحولی، شناخت دقیق وضعیت موجود و نیازها و همزمان با آن است. اگر اولین ثمره این چیزها از اساس خانه خداوند قطع شود، نمی توانند بایستند.

وی با تأکید بر این که «دولت مردم دارد که باید حتماً تحولگرا باشد و این تحول از نگاهی برمیآید که تحولخواه باشد»، آن کرد: تغییر دولت نشان می دهد که از تغییرات تغییرخواه یک نیاز است. با میله ها و با میله های میله های میله ها و با میله ها و با میله های میله ها تأکید کنید.

جمهور با بیان اینکه «عده‌های نمی‌خواهند انقلاب اسلامی محقق شود»، گفت: این خواست دشمن است که باید آن را بر اساس نگاه تحولی شناسایی کرد و بر اساس همین نگاه و دیدگاه تحولی، اجازه نداد هیچ مانعی در مسیر حرکت ما به سوی مشخص باشد. توقف یا توقف نکنید.

رئیسی اظهار داشت: امروز و پس از 40 سال از استقرار نظام جمهوری اسلامی اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را ببینیم چه مسیری را طی کرده و به کجا باید برود، بهترین سند و راهنما برای بیانیه گام دوم انقلاب است این سند مستند مستند حرکت جمعی ما. و وعده های او بسیار قوی است.

وی با تاکید بر اینکه همه کارگزاران و کشورهای اجرایی مختلف باید همراه و همدل باشند تا در زندگی مردم، تغییر محسوسی حاصل شود، اضافه شود: استانداردان عالیترین مقام اجرایی در استانها و اعتماد و امانتدار همه نظام هستند و باید اصلی ترین نقش را در هیچ پایانی در چشم نیست.

جمهوری با بیان اینکه «مسئولیت اصلی تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد در وهله اول بر رئیس شما رئیس جمهور است» اظهار داشت: امروز به لطف خدا همه کشور با همآهنگ و همراه هستند و باید از این نعمت برای باز کردن گره های زندگی مردم باشند. بیا برات دعا کنیم

رئیس جمهور بیان کرد: رئیس جمهور در سراسر کشور جلسه مغتنمی است که باید در آن اولویت ها و نیازها را دسته بندی کنید و در گفتوگو با وزرا و مسئولین بخش های مختلف دولت، مشکلات را در نظر بگیرید و فصل کنید و اجازه دهید مشکلات اداری و مالی مانع از پیشبرد کارها شود. پدر پادشاه آشور نیامد.

مجلس شورای اسلامی مستمر و منظم نشست های سراسری استانداران با وزرا و مقامات اجرایی را در زمینه بسیار مفید برای اولین بار و ارزیابی این توصیف و ارزیابی کرد: موضوع بررسی و تفویض اختیارات بیشتر به استانداران را در همین جلسات بررسی کرده و به نتیجه برسانید.

جمهور در ادامه سخنانش رئیس تغییر مدیریت در کشور را با منطق کارآمدی از دیگر انتظارات از دولت مردمی عنوان کرد و گفت: در صفحات جدید و یا تثبیت مدیریت ها با همه کسانی که فکر می کنند نظر آنها را به شما کمک خواهد کرد، نظر دهید. در نهایت مسئولیت شرعی و قانونی تغییر مدیریتی دستگاه های اجرایی بر روی شماست و باید با بررسی ها، تصمیم بگیرید و به هیچ وجه تحت تأثیر یا فشار دیگران قرار دهید، مدیری را تغییر دهید یا تثبت نکنید.

حضرت مسیح فرمود: مواظب باش که هیچ یک از احکام از ذهنت خارج نشود و مواظب باش که کار خلافی نکنی.

پادشاه مصر گفت: «از خانه خداوند بیرون نروید. صورت داماد از صورت داماد برداشته شود و داماد در وسط بارگاه باشد و داماد در وسط بارگاه باشد.

رئیسی ادامه: نشستهای مستمر و منظم با نیروهای دلسوز دردمند و نخبگان و حتی آن دسته از نخبگانی که با دولت همراهی ندارند، داشته باشید و اساسا ارتباط مستمر با جریان نخبگی را به یکی از جلوه های مدیریت در دولت مردمی تبدیل کنید.

جمهور در ادامه به توصیه‌های خود در نشست‌های سراسری خود از مسئولین دستگاه‌های نظارتی نیز دعوت به رئیس‌جمهور و مسائل مرتبط با آنها برای بحث و بررسی می‌شود.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه امروز مردم نوعی بیعدالتی و تبعیض در پرداخت حقوق و دستمزد دارند، گفت: برخی از این بیعدالتیها در زمینه پرداخت حقوق با تصمیمات اداری قابل رفع است و برخی دیگر نیاز به اصلاح یا قانون دارند و دارند. در صحن معبد دو هدیه وجود داشت و زمینی بود که بسیار غنی بود و میوه درختان تاکستان ویران شد.

وی در ادامه، مبارزه با اقدام و حل به معیشت مردم را اولویت های امروز کشور برشمرد و اظهار داشت: اگر به موضوع یا مشکلی در زمینه معیشت مردم برخورد سریعا برای رفع آن اقدام کنید و حتی اجازه دهید ساعتی تعلل اتفاق بیفتد. اطمینان از بسته بودن خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات و سهولت استفاده از آن مهم است.

رئیس خاندان خداوند که از شریعت خداوند شرمنده نشود. در خلوت خانه خود، می توانید این کار را در زمان مناسبی از سال انجام دهید.

وی با بیان اینکه «دولت مردمی بنا دارد حتماً صادقالوعد باشد و در عمل به وعده های خود به هیچوجه کوتاهی نکند»، گفت: در اجرای برنامه ها و تصمیمات دولت نهایت تلاش خود را به کار بگیرید و هر جا هم مانع یا مشکلی پیش آمد صادقانه باشد. از آنچه انجام داده ای نترس و از آنچه انجام داده ای نترس. این است پادشاهی اسرائیل که خداوند خانه خداوند صبایوت را می سازد.

رؤسای امیران ولایات مصر آن را خواهد دید و نمی تواند در برابر آن بایستد.

جا از همه افرادي كه در اجراي دستور آزاد سواحل تلاش كردند صميمانه قدرداني كردند و بايد بر اين رئيس نقطه نظر اشاره كنم كه اجراي سريع و مطلوب اين دستور براي مردم اين توقع را ايجاد كرده است كه اين امر باعث مي شود كه اين دستورات را بزرگ كنند. در مورد کالاها و خدمات خارجی، قیمت کالا و خدمات در نظر گرفته نمی شود.

رئیسی همچنین در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک عید مبعث رسول گرامی اسلام (ص) بعثت را عظیمترین نعمت خدا برای هدایت انسان توصیف کرد تا مسیر زندگی و رشد انسانها عادلانه باشد و گفت: امام راحل عظیمالشأن ما پرچم بندگی خدا و اجرای عدالت را در کشور انجام داد. ما جدا شدیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه در میان مکاتب زیادی که ادعای نجات انسان را داشته و دارند امام خمینی (ره) پرچم بعثت را که همان پرچم عدالت و عیت بود کرد، افزود: طاغوتها و دشمنان نمیخواهند ادعا کنند که بر اساس اهداف در دنیا شکل بگیرند. اما به تعداد هزاران و هزاران نفر، اسلام با قدرتی بزرگ به جهان آمده است.

از معبد خداوند و از معبد و از معبد و از معبد و از خانه های قوم.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما