لینک سازی خارجی اطلاعات می‌خواهیم همه مطالعه از

به عنوان مثال در یک کسب و کاری که رقابت در لینکدهی بالاست، تنها با استفاده از استراتژی محتوا نمیتوانید به نتیجه دلخواه برسید. ۶ عامل مهم که در نتیجه لینک سازی مهم است… میزان رقابت در کسب و کار شما نیز مهم است. شما می توانید در انجمن این سایت ها عضو شوید و در تاپیک هایی که با حوزه کاری شما مرتبط است فعالیت کنید و لینک سایت خود را در آن تاپیک ها قرار دهید. با استفاده از خرید لینک تک صفحهای شما میتوانید خرید لینک را از صفحه مناسب با موضوع و معیارهای مد نظر خود انجام دهید. این ابزارها فاتورهای مختلفی را در مورد آن صفحه بررسی میکنند و پس از آن اعتبارش را به نمایش میدهند. یک شاخص مفید برای این امر، درصد ترافیک برندی است که یک وب سایت معین دریافت می کند.این را می توانید با ابزاری مانند Semrush بررسی کنید. هرچه عدد مربوط به DR بالاتر باشد، مطمئنا امتیازی که به اعتبار سایت داده میشود، نیز بالاتر است. مطمئنا هر فردی دلش میخواهد با ترفندهای مختلف، مدت زمان دریافت نتایج از طریق لینک دهی را به کمترین حالت ممکن برساند. بلکه باید از کلمات کلیدی متنوعی استفاده کنید و سعی کنید مقالات و مطالب جامعتر و بهتری را ارائه دهید.

This data was  do ne ​wi th G SA  C onte nt G᠎enerator DEMO.

شما می توانید در این سایت ها آگهی ثبت کنید و به سایت خود لینک دهید. مهمتر از اینکه چه تعدادی بک لینک از منابع مختلف به سایت شما داده شده، نحوه دریافت آنهاست. نوع صفحاتی که به آن لینک داده میشود… هر دو این فعالیتها برای سئو انجام میشود و راهکارهایی هستند که برای افزایش اعتبار نزد موتورهای جستجو از آنها استفاده میشود. لینک های خارجی می توانند نقش مهمی در استراتژی سئو و محتوای شما داشته باشند. اما به طور کلی زمانی که نتایج در سایت شما از طریق بک لینک ظاهر میشود، به عوامل متعددی بستگی دارد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره شد. اما به طور کلی بهتر است که بک لینک خارجی ( متن غیر فارسی ) نگیرید، چرا که احتمال اسپم شدن از طرف الگوریتم پنگوئن وجود دارد. لینکهایی که به صفحات دارای محتوای ارزشمند داده میشود، زودتر از لینکهایی که به صفحات کم ارزش داده میشوند، ایندکس خواهند شد. این اقدام را با نامهای اکسترنال لینک و بک لینک نیز میشناسند و به لینکی میگویند که از سایتی به سایت دیگر داده میشود. لینک سازی خارجی به دو صورت طبیعی و مصنوعی انجام میشود که مسلما انواع طبیعی امتیاز بالاتری را نزد گوگل خواهد داشت.

دریافت تعداد زیادی لینک در یک زمان و یکباره باعث میشود تا گوگل امتیاز منفی را به شما بدهد. از آنجایی که هر بی قانونی، با یک مجازات از طرف گوگل همراه است، دریافت بک لینک های زیادی در مدت زمان کوتاه هم مجازات هایی برایتان خواهد داشت (در بدترین حالت، سایت شما پنالتی شده و از لیست نتایج گوگل خارج می شود). ولی لینک نوفالوارزش یا عصاره ای که به آن اشاره کردیم را منتقل نکرده ،به عنوان امتیاز شمرده نمی شود و تاثیری در افزایش رتبه سایت نخواهد داشت. برای استفاده از بک لینک باید از قبل سئوی داخلی سایت خود را بهینه کنید. ساختار سایت و ساختار URL سایت بهینه می شوند. از زمان ایجاد سایت و تولید محتوا و بهینه سازی تقریبا ۶ ماه زمان نیاز خواهید داشت تا در نهایت با استفاده از بک لینک و دیگر عوامل در صفحات اول گوگل قرار بگیرید. اما میانگینی که برای این زمان اعلام شده بین 3 تا 12 ماه است که البته میزان آن به چند عامل بستگی دارد. گوگل بعد از گذشت مدت زمانی، خزنده خود را برای پیمایش به محتوای شما میفرستد.

به دنبال حضور در اولین نتایج گوگل هستید؟ اولین و مهمترین نکته اعتبار سایتی است که در آن لینک خود را قرار میدهید. از جمله عوامل دیگری که در ساخت لینک و سرعت دریافت نتایج از طریق آن تاثیر دارد، محبوبیت برند سایتی است که برای قرار دادن لینک خود در آن انتخاب میکنید. مورد بعدی که برای لینک سازی خارجی باید به آن توجه داشته باشید این است که تنها وب سایت هایی را برای این کار انتخاب کنید که موضوع کاری مشابه با موضوع وب سایت شما دارند. سایتهایی را انتخاب کنید که از نظر اعتبار در سطح بالایی قرار دارند. اعتبار سایتی که انتخاب میکنید… برای آن که بتوانید بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن از لینک سازی بگیرید، بهتر است انواع طبیعی را که با برنامه ریزی قبلی انجام میشود، انتخاب کنید. https://digiclassor.ir/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c/ این پروسه دیدن سریعتر نتایج لینک دهی است. محبوبیت برندی که لینک شما در آن قرار گرفته است… برخی از سایت ها هستند که شما می توانید محتوایی برای سایتشان بنویسید و داخل سایت آنها به عنوان پست مهمان منتشر کنید. زمانی هم که سایت شما هیچ اعتباری نداشته باشد و برای آن در سایت های معتبر دیگر بک لینک بسازید گوگل حق دارد شک کند و سایت شما را جریمه کند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما