& فریاد برای کمک& زن ونکوور، سگ از حمله راکون بهبود می یابد & BC Globalnews.ca

هشدار: این داستان حاوی تصاویر ناراحت کننده ای است که ممکن است باعث ناراحتی و تحریک برخی از خوانندگان شود. احتیاط توصیه می شود.

به گفته کارول الکساندر، ساکن ونکوور، این حمله به دلیل پارس سگش بوده است.

او و دخترش عصر شنبه در خیابان‌های 47 شرقی و فریزر در حال پیاده‌روی در خیابان‌های چیهواهوا مو بودند که یک جفت راکون را دیدند که در امتداد یک حصار به سمت آنها راه می‌رفتند. سگ اسکندر پارس کرد و یکی از موجودات “فقط از روی دیوار پرید و سعی کرد به او حمله کند.”

الکساندر به گلوبال نیوز گفت: “من او را بلند کردم، در هوا نگه داشتم و سپس پاهایم را گاز گرفت و بلندم کرد.” “پس (مو) حرکت کرد.” او که نمی دانست چگونه جاهل بماند، پایین آمد و سپس به پشت پرید و کمرش را گاز گرفت.

الکساندر گفت که با بند سگش شروع به رقصیدن کرد، “به آن لگد زد و جیغ زد.” او مطمئن بود که این موجود مو را که حدود 15 کیلو وزن دارد، خواهد کشت.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

«فقط پاهایم شکست. سگ در آن لحظه فرار کرد، اما همچنان به من حمله می‌کرد.» داشتم می چرخیدم و مرا تعقیب می کرد و پشت پاهایم را گاز می گرفت.

2:10 حمله راکون در کیسیلانو

او افزود که دخترش گریه می کرد. به زودی همسایه ای با چوب بیرون آمد.

اسکندر گفت: “من خون زیادی ریختم و در ایوان کسی افتادم.” حدس می‌زنم این راهی برای ملاقات با همسایه‌ها است. آنها بسیار مهربان بوده‌اند.»

دخترش او را به بیمارستان عمومی ونکوور برد و او پنج ساعت را در آنجا گذراند. او برای زخم‌هایش آنتی‌بیوتیک دریافت کرد، اما طبق گزارش‌ها به او گفته شد که نیازی به واکسن هاری ندارد، زیرا راکون‌ها برای انتقال هاری در بریتیش کلمبیا شناخته شده نیستند.

اما سگ او پس از حمله یک داروی ضد هاری از دامپزشک دریافت کرد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

الکساندر گفت: “ما اکنون می ترسیم راه برویم، زیرا حتی در حیاط پشتی من یا نزدیک خانه من نبود، مثل یک بلوک دورتر بود.” “این می تواند هر جایی باشد، درست است؟ می تواند در حال حاضر بیرون باشد تا من می دانم.”

الکساندر گفت که در آخر هفته با شهر ونکوور تماس گرفت و به او توصیه شد که با مشاور شهر خود مکاتبه کند یا هزینه یک نابودگر را بپردازد.

در حال حاضر روند

  • پس از مرگ پسر 7 ساله هنگام بازی با بادکنک های تولد، مادر به والدین هشدار می دهد

  • ویویان سیلور، فعال صلح کانادایی-اسرائیلی در بازداشت حماس کیست؟

این اولین حمله خشونت آمیز راکون نیست که در چند ماه گذشته ثبت شده است – در ماه اوت، سه نفر و سه سگ در منطقه کیسیلانو مورد حمله راکون ها قرار گرفتند که به ترکیبی از بخیه، واکسیناسیون و جراحی نیاز داشتند.

4:37 اگر در محیط شهری با راکون ها مواجه شدید چه باید کرد؟

شهرداری در بیانیه ای ایمیلی اعلام کرد که راکون ها از مقررات خود مستثنی هستند زیرا تحت قانون حیات وحش محافظت می شوند. اما افسران کنترل حیوانات شهری می توانند قانون تغذیه حیات وحش را اجرا کنند که غذا دادن به حیوانات وحشی را در هر نقطه از ونکوور ممنوع می کند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

شهرداری این توصیه را تکرار کرد که شهروندان نگران باید با یک شرکت معتبر کنترل آفات تماس بگیرند.

الیزابت گرانت، نجات دهنده حیات وحش با 25 سال تجربه، گفت که اگر مردم در هر نقطه ای از استان با حیوانات وحشی مواجه شدند، باید فاصله خود را حفظ کنند و مطمئن شوند که در گوشه ای از این حیوان احساس نمی کنند.

گرانت گفت: «به ویژه، اگر مادری است که فرزندان خردسال یا فرزندان خود را همراهی می‌کند، باید فضای کافی به او داده شود تا احساس امنیت کند و احساس نکند که فرزندانش تهدید می‌شوند.»

برای مردم به طور کلی، شما باید همیشه سگ خود را در فر بگذارید. نظارت بر گربه‌ها و سایر حیوانات خانگی نیز مفید است، اگر اجازه دهید بیرون بروند.”

گرانت آنچه را که اسکندر در بیمارستان گفته بود تکرار کرد – که خفاش ها تنها منبع شناخته شده هاری در قبل از میلاد بودند.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما