ظهور اورگان

[ad_1]

آنچه که وضعیت منطقه دونباس در شرق یک بار دیگر متشنج شده و اخبار رسانه ها حاکی از گلوله باران این منطقه توسط نیروهای نظامی داخلی دارد، ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهوری محلی به ولادیمیر پوتین همتای روس خود پیشنهاد پیشنهاد کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری «ار.ب.کا» کشورا، زلنسکی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: تلاش های دیپلماتیک زمانی می شود که ما پشت میز شروع می کنیم.

رئیس جمهور جمهوری اورگان با اطلاع نویسنده و رئیس جمهور رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا:

زلنسکی: هر بار پس از اینکه روسیه به طور معمول از آمادگی برای کاهش تنش ها در روابط دوجانبه سخن می گوید و ما چنین سخنانی را در رسانه ها می بینیم، از روسیه درخواست می کنیم تا به هر شکل ممکن دیداری را برگزار کنیم.

و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد نیست.

ترکیه برای میزبانی مجلس روسیه و اعلام آمادگی کرده است و مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه، چهارشنبه شب در این مورد که این کشور حاضر به میزبانی از مذاکرات روسیه و کشورهای مختلف است.

به منظور اطلاع از اخبار ناتولی، اووش اولو انسخنان تماسی “

رئیس جمهور جمهوری پیشتر امکان رقابت با ولادیمیر پوتین را مطرح کرده بود و گفته بود که برای چنین دیداری در منطقه دونباس و برای گفت و گو درباره مناقشه در این منطقه آماده است.

رئیس جمهوری روسیه در این مورد اعلام کرده بود که باتوجه به مسائل منطقه دونباس مطرح می شود پس سران کشور باید در وهله اول با سران جمهوری های مردمی لوگانسک و دونتسک باید دیدار کنند.

زلنسکی در حالی که امروز به ولادیمیر پوتین پیشنهاد پیشنهاد داده است که وضعیت منطقه دونباس متشنج شده است و به گزارش رسانه های روسی، دهها دهها گلوله خمپاره به مناطق مسکونی در دونتسک و لوگانسک پرتاب کرده اند.

دیمیتری سخنوی ریس جمهوری روسیه امروز فت فت

اخبار بر اساس آخرین اخبار، آخرین اخبار و آخرین اخبار است.

تاس روز پنجشنبه به بیانیه دفتر نمایندگی مناطق دونتسک و لوگانسک در مرکز نظارت بر آتش بس نوشت: مردم با تسلیحات سنگین با کالیبر بیش از 12 میلی متر 9 منطقه در جمهوری های مردمی دونتسک و لوگانسک را گلوله باران کردند.

این سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما