ساعی: فدراسیون می تواند را با حساب خالی تحویل رفتم :: ورزش سه

[ad_1]

د خبر: 1812432 |
06 اسفند 1400 ساعت 01:05 |
262 بازدید |

0
دیداه

فدراسیون جدید تکواندو با بیان اینکه با هدف صرفه جوئی در هزینه ها، مسابقات بین المللی را در تهران به جای کیش برگزار می کند، گفت: هیچ پولی در حساب فدراسیون نیست.

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، هادی ساعی درباره برگزاری رویدادهای بین‌المللی تکواندو در تهران به کیش، اظهار کرد: به دلیل هزینه‌های انجام این رقابت‌ها در کیش، تصمیم گرفته شده با توجه به شرایط مالی فدراسیون و پرداخت. وقتی در میان آبهای سیل بودم.

شورای جدید فدراسیون تکواندو، افزود: هیچ پولی در حساب فدراسیون نیست و فدراسیون را با حساب خالی تحویل گرفتم، بنابراین هیچ پولی نداریم و مسابقاتی را در تهران به جای کیش برگزار می‌کنیم، فقط یک پولی را برای ما به همراه خواهد داشت.

و گفت: این راهی است که خداوند به ما امر فرموده است. می ترسیم به شهر پدرانمان بازگردیم و به دنبال آرامش و سعادت بدکاران باشیم. علاوه بر موارد فوق، ما قادریم از برنامه رادیویی با دقت بسیار زیادی استفاده کنیم.

ساعی در پاسخ به این سوال که رویدادهای بین المللی جام باشگاه های آسیا، جام فدرال و جام جهانی فدراسیون جهانی در کیش، چه میزان هزینه به دنبال داشت، گفت: طبق بررسی هایی که برگزار شد این رقابت ها در کیش چیزی در حدود 7 برگزار شد. مبلغ تومان هزینه دارد که با توجه به شرایط مالی و حساب خالی فدراسیون، عملاً امکان برگزاری این رویدادها وجود ندارد و تصمیم گرفته می شود مسابقات تهرانی را بر عهده بگیرد.

دارنده 2 مدال طلا و یک برنز المپیک و 2 طلا، یک نقره و یک برنز جهان، در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات مالی، آیا کار سختی برای پیشبرد برنامه های تکواندو دارد یا خیر، می گوید: به هر حال ابتدایی. نترس و نترس. توصیه می کنیم از مسائل زیر استفاده کنیم.

و او به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی چیزهایی که در اختیار دارد نیست. اگر قرار است وزارت ورزش قبل از برگزاری مسابقات، مبلغی را به حساب فدراسیون واریز کند، هر چند این مبلغ خیلی هم نیست، اما می‌توان به برگزاری مسابقات در برگزاری مسابقات کمک کرد.

فدراسیون تکواندو درباره بازدید از اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو، گفت: با توجه به مسابقات پیش رو در اردوی تیم های حاضر ملی شدم تا در جریان وضعیت آن ها قرار بگیرم. بگذارید اعمال خداوند با شما باشد و ما در میان اعمال شما نخواهیم بود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا رهبران فعلی تیم های ملی، کماکان در رویدادهای فوق العاده حضور خواهند داشت، گفت: مربیان در حال حاضر و همین کادر در مسابقات بین المللی تهران نیز تیم های ملی را بر عهده خواهند داشت. .

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما