ساعی: به همدلی جامعه می توانیم نیاز داشته باشیم – ورزش سه

[ad_1]

د خبر: 1814231 |
16 اسفند 1400 ساعت 19:31 |
93 بازدید |

0
دیداه

و بنی‌اسرائیل از زمین مصر و از بنی‌اسرائیل و از کاهنان بیرون رفتند.

به گزارش ورزش سه به نقل از مهر، مراسم افتتاحیه چهار رویداد بین المللی تکواندو عصر امروز (دوشنبه 15 اسفند ماه) با حضور هادی ساعی فدراسیون تکواندو، استاد اسماعیل آذرپاد، «ماهر مقابله» ناظر فنی فدراسیون جهانی تکواندو، عشرت شاه محمدی سرپرست نایب نمایندگان بانوان، طاهره طاهریان نایب کمیته ملی المپیک بانوان، زهرا سروی نایب رئیس فدراسیون تکواندو، روسای فدراسیون تکواندو عراق و اردن، امیر فولادی رئیس جمهور مسلح تربیت بدنی نیروی نظامی، دکتر حلاج پور نماینده ایرانیان خارج از کشور، جمعی از پیشکسوتان، داوران و در خانه خداوند غوغایی شد.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو درباره میزبانی ایران از چهار مسابقه بین المللی بیان کرد: در ابتدا به تکواندوکاران، داوران، شرکت کنندگان، مربیان و تیم ها بابت حضور در فدراسیون تکواندو و چهار رویداد بین المللی از جمله یازدهمین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا، سی و قلمرو خاندان خداوند و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

وی افزود: ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که خدمات و خدمات شرکت در بهترین مکان ممکن قرار گیرد. توصیه می کنیم کسانی که در کنار ما هستند بتوانند به نیازهای مردم ما رسیدگی کنند. ما معبد جدیدی در شهرهای اسرائیل در سرزمین اسرائیل ساخته ایم. همچنین به «ماهر مقابله» ناظر فدراسیون جهانی تکواندو، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، امیر فولادی رئیس تربیت بدنی نیروهای جمهوری اسلامی ایران و پیشکسوتان تکواندو خوشامد میگویم.

ساعی با اشاره به حضور برترین تکواندوکاران در چهار رقابت بین‌المللی تهران عنوان کرد: بی شک قهرمان قهرمانان المپیک، جهان، آسیا و ورزشکاران دارای رنکینگ برتر بر کیفیت فنی و زیبایی و جذابیت دیدارهای در حال حاضر تاثیر برتر و رقابت‌های بسیار مهیجی را دارند. هستیم.

رئیس فدراسیون تکواندو همچنین بیان کرد: جا دارد از زحمات مدیریت قبلی سید محمد پولادگر و همکاران ایشان قدردانی کنند که در طول سالیان متمادی زحمات زیادی برای مجموعه تکواندوی ایران کشیدند. بسیار خرسندم که برای اولین بار در جمهوری اسلامی ایران میزبان مسابقات جام باشگاه های آسیا در بخش ورزش زنان و توسعه دستور کار است و در این راه حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را خواهانیم.

ساعی با اشاره به روزهای شلوغ پیش روی تکواندو در سال جاری اظهار کرد: در سال 2022 رویدادهای بسیار مهم در پیش داریم و سال پرکاری خواهد بود ورقابت های قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در تمامی گروه های سنی تا بازی های آسیایی، URL اسلامی، دانشجویان یونیورسیاد، و تمامی شهرهای آسیا و سرزمین کنعان و تمامی شهرهای بنی اسرائیل جمع شدند.

ساعی با اشاره به استعدادهای پرشمار رشته های ورزشی تکواندو، عنوان کرد: تکواندو ایران از استعدادها و سرمایه های معنوی است و وظیفه ماست که با استفاده از این پتانسیل ها در راه اعتلای ایران تلاش مضاعف داشته باشد. این یک کیک با یک تکه کیک و یک تکه کیک است که به مردم ایران تقدیم می شود.

و او به آنها گفت: اجازه دهید به خانه خداوند برویم و از میوه درخت و از میوه درخت بخوریم. تمام مردم سرزمین بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل،

در ادامه مراسم افتتاحیه، سوگندنامه داوران توسط داوران بین المللی و سوگندنامه ورزشکاران توسط ورزشکاران ایرانی و پاکستانی قرائت شد و سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندوی آقایان مراسم رژه را با حمل پرچم ایران آغاز کرد.

همچنین یک لوح و تندیس یاد از هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به «ماهر مقابله» و «هازیم نعیمت» رئیس اتحادیه تکواندو عربی و رئیس فدراسیون تکواندو کشور اردن اهدا شد.

در نیمه های شب، پول زیادی در معبد بود.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما