دادگاه جنایات نفرت فدرال قرار است برای 3 مرد متهم به قتل احمد آربری آغاز شود.

[ad_1]


این ترکیبی از عکس‌های رزرو ارائه شده توسط مرکز بازداشت شهرستان گلین، گا.، از سمت چپ، تراویس مک مایکل، پدرش گریگوری مک مایکل، و ویلیام «رودی» برایان جونیور را نشان می‌دهد.

AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

AP


این ترکیبی از عکس‌های رزرو ارائه شده توسط مرکز بازداشت شهرستان گلین، گا.، از سمت چپ، تراویس مک مایکل، پدرش گریگوری مک مایکل، و ویلیام «رودی» برایان جونیور را نشان می‌دهد.

AP

انتخاب اعضای هیئت منصفه قرار است روز دوشنبه در دادگاه فدرال جنایات نفرت سه مرد جورجیا که در ارتباط با مرگ احمد آربری، یک دونده سیاهپوست متهم شده اند، آغاز شود که شکار او در سال 2020 باعث اعتراضات و خواستار عدالت نژادی شد.

وزارت دادگستری تراویس مک مایکل، پدرش گریگوری مک مایکل و همسایه آنها ویلیام “رودی” برایان را به جنایات ناشی از نفرت و تلاش برای ربودن این جوان 25 ساله متهم کرده است. هر سه متهم سفیدپوست هستند، در حالی که آربری سیاه پوست است.

روند رسیدگی فدرال قرار است یک ماه پس از اینکه این سه مرد در یک دادگاه جداگانه قتل در دادگاه ایالت جورجیا به حبس ابد محکوم شدند آغاز شود. هیئت منصفه در آنجا این سه نفر را به جرم قتل و سایر اتهامات در ارتباط با مرگ آربری مجرم تشخیص داد.

تراویس مک مایکل، که در طول دادگاه ایالتی در دفاع از خود شهادت داد، درگیری در فوریه را به تفصیل شرح داد. 23، 2020. او گفت که آنها پدرش آربری را با وانت خود تعقیب کردند، و معتقد بودند که او ممکن است مسئول حملات اخیر در محله آنها در Satilla Shores باشد. برایان نیز آربری را تعقیب کرد.

در یک لحظه تراویس مک مایکل و آربری با هم درگیر شدند و مک مایکل با تفنگ ساچمه ای خود به سمت آربری شلیک کرد و او را کشت.

اعضای خانواده آربری این قتل را که ویدیوی برایان ضبط و بعداً در اختیار عموم قرار گرفت، یک “لینچ امروزی” نامیدند.

به گزارش آسوشیتد، تراویس و گرگ مک مایکل قصد دارند به اتهامات فدرال اعتراف کنند، اما پس از اینکه قاضی منطقه ای ایالات متحده، لیزا گادبی، موافقت نامه دادخواست ارائه شده توسط دادستان ها را به دلیل اعتراض خانواده آربری رد کرد، از اعترافات خود صرف نظر کردند.

کریستین کلارک، دستیار دادستان کل در بیانیه‌ای گفت: «وزارت دادگستری تعهد خود را جدی می‌گیرد تا با خانواده آربری و وکلای آن‌ها هم مطابق با قانون حقوق قربانیان جنایت و هم برای احترام به قربانی صحبت کند.»

“قبل از امضای توافقنامه پیشنهادی که منعکس کننده پذیرش متهمان به اتهامات جنایات نفرت فدرال است، بخش حقوق مدنی با وکلای قربانیان مشورت کرد. وزارت دادگستری تنها پس از اطلاع دادن به من موافقتنامه را در مورد قربانیان “وکلایی که خانواده آنها هستند” منعقد کرد. با آن مخالف نیست.»

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما