خرید خرید فالوور اینستاگرام

فالوور نیمه فیک : این نوع فالوور ها توسط انسان ساخته شده اند ولی فعالیتی ندارند، برای مثال شما یک حسابی در اینستاگرام ایجاد کرده اید ولی از آن استفاده هدفمندی نمیکنید یا از آن استفاده ای نمیکنید پس نباید از این نوع فالوور ها انتظار بازخورد، لایک و غیره… بنابراین ، آیا هنوز برای ایجاد سر و صدا در اینستاگرام دیر شده است؟ اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید ، اگر فالوور ندارید ، ایجاد اعتبار سخت است. نکته پایانی که توجه شما را به آن جلب می کنیم این می باشد که این روزها با توجه به فیلتر شدن اینستاگرام در کشور عزیزمان ایران، ممکن است برای ایجاد حساب کاربری در این برنامه دچار مشکلاتی شده باشید. آیا فالوور فیک همیشه باعث ایجاد اعتماد در مخاطب میشود؟ پس اگر هم قصد خرید فالوور فیک را دارید، سعی کنید به تعدادی خریداری کنید که با فعالیت پیج تان و تعداد کامنت، لایک و بازدیدتان متناسب باشد. همچنین، پین کردن پست میتواند به شما کمک کند تا پستهای مهم خود را برجسته کنید، پست پین شده در اینستاگرام میتواند به عنوان یک هایلایت نمایش داده شود.

 • افزایش جذب فالوور های بیشتر
 • ۵۰۰K یعنی ۵۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده
 • دید از نگاه دیگران
 • خرید فالوور واقعی اینستاگرام
 • خرید ارزانترین فالوور اینستا
 • فالوورهای شما سریع افزایش می یابد
 • تکمیل پروفایل اینستاگرام تا حد ممکن
 • پنل کامل کاربری به کاربران خود ارائه می دهد

از دیگر راه های جذب فالوور، تبلیغات است تبلیغات پیج بسیار در افزایش فالوور اینستاگرام کمک می کند تا شما فالوور های واقعی داشته باشید. این مزیت برای افرادی که صبر کمی دارند و سریعا می خواهند در رشد پیج خود موفق شوند بسیار مهم می باشد. اگر در اینستاگرام فعال باشید و با الگوریتم این اپلیکیشن آشنایی داشته باشید، می دانید فالوورهای فعال اهمیت بالایی دارند. شاید روش های زیادی برای این کار وجود داشته باشد و حتی شرکت های زیادی اقدام به این کار کنند اما نکته مهم این است که نباید به دنبال فالوور بی کیفیت باشید . پبج شما با این روش بیشتر دیده می شود و بقیه کاربران آن را به اشتراک می گذارند و کاربران با توجه به نیاز و با میل خود پیج شما دنبال می کنند. دسترسی دورتر: اکانت هایی با تعداد فالوور بالا اغلب در اکسپلور کاربران مختلف قرار می گیرند.

همچنین در این حالت آنها اغلب دوست دارند که پست های شما را لایک و کامنت بگذارند. یک راه درآمد: حسابهای فالوور بالا اغلب فرصت کسب درآمد را دارند. البته این را هم در نظر بگیرید که شما تمایل دارید که هر چه زودتر شروع به کسب درآمد کنید. اما کسانی که می توانند از خرید فالوور اینستاگرام استفاده بیشترین استفاده را ببرند که این فالوورهای از پیج مورد نظر خرید کنند یا خدمات خرید لایک ارزان بگیرند. از طرفی خرید فالوور باعث دیده شدن و افزایش درآمد است، اما شنیدن معایب آن کمی شما را ترسانده… از دیگر اقداماتی که باعث بیشتر دیده شدن فعالیت شما میشود، میتوان به استفاده از هشتگ و منشن اشاره کرد. محتوای مفیدتر و ارزنده تر را بیشتر لایک می کنند، بیشتر مشاهده می کنند و با دوستان خود به اشتراک می گذارند.

 1. فالوور شبه واقعی
 2. خرید ایمپرشن پست های اینستاگرام
 3. خرید فالوور ایرانی برنزی
 4. سخن پایانی و چند نکته در مورد خرید فالوور اینستاگرام
 5. فالوور واقعی

به دست آوردن فالوور اینستاگرام کاری دشوار نیست. اما باید گفت که اینطور نیست و تکنیکهای مختلفی برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد. کاربر واقعی میتواند با شما و دیگر کاربران در تعامل باشد، از برند شما برای دوستان خود تعریف کند و مشتریان شما را گسترش دهد، اما این قابلیتها در خرید فالوور خارجی اینستاگرام هرچقدر هم که تعداد بالایی از آن را دارا باشید، وجود ندارد. به همین شکل شما را به کاربران معرفی می کنند. به این شکل فالوورهای شما ریزش می کنند و خود همین امر می تواند موجب از دست دادن فالوورها و افت پیج شود. بهطوریکه کاربر با نگاه اول از این عکس خوشش بیاید و بخواهد که شما را از آن به بعد دنبال کند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما