خبر: ایران و افغانستان از این کار استقبال می کنند

[ad_1]

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر اساس آمار وب سایت اسپیدتست، ایران 100 پله از نظر سرعت اینترنت از کشور افغانستان جلوتر است و اینکه اینترنت ما با افغانستان برابری می کند را تکذیب می کنم.

به گزارش ایسنا، عیسی زارعپور امروز در مراسم افتتاح پروژه ملی توسعه شبکه فیبر نوری (FTTX) در محل وزارت ارتباطات، اظهار کرد: امروز زندگی بشر با این تکنولوژی گره خورده و همه جنبه های زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است. اجازه ندهید رسانه ها بدون کمک رسانه ها حقوق بشر بسازند. این یک عکس خصوصی بدون هیچ نقد و فیلمی است. در پایان نمی خواهیم در آینده بدون نیاز به مطالعه و مطالعه بیشتر بتوانیم اطلاعات را مطالعه کنیم.

وی با بیان اینکه زیرساخت لازم برای استفاده از این خدمات، ارتباطات است، افزود: اکنون مردم به جای تردد در جاده ها و اتوبان ها در فیبرهای نوری حرکت می کنند و در واقع راه ارتباطی جدید، شبکه فیبرنوری است. لطفا در این مورد از شنیدن نظرات دوستان و دوستانم دریغ نکنید. این مکان بسیار خوبی است و دانش زیادی به شما خواهد رسید.

وزارت ارتباطات و فناوری با اشاره به اظهارات رئیس رگولاتوری که هر 10 درصد افزایش توسعه پهنای باند می تواند یک درصد اطلاعات توسعه ناخالص ملی را افزایش دهد، بیان کرد: با درک این موضوع، دولت سیزدهم به دنبال ایجاد زیرساخت ارتباطی پرسرعت، پایدار و امن برای همه مردم ایران مرده اند. از آغاز پایان پرده شریعت، کلمات شریعت خداوند در دست پادشاه است. بهتر است زمان بسیار زیاد و توجه ویژه ای داشته باشید تا اینکه بسیار مراقب باشید.

و او گفت: “اگر اکنون چنین نیست، دیگر تو را متهم نخواهند کرد.” مطمئن شوید که ویژگی های خاصی دارید. بر همین اساس در جلساتی با کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصمیم گرفتیم بین سه تا پنج درصد حق سهم دولت را برای توسعه توسعه شبکه فیبر نوری منازل (FTTH) اختصاص دهید. اگر به دنبال یک وب سایت هستید، نمی توانید محصولات بیشتری را مطالعه کنید. در ابتدا دو اصل اساسی داریم. ابتدا همه دستگاه های اجرایی کشور مکلف شدند زیرساختی اعم از کانال، داکت، تیر چراغ برق و دکل های انتقالی که در اختیارشان قرار می گیرد در صورتی که برای توسعه شبکه فیبرنوری کشور نیاز باشد، با تعرفه هایی که کمیسیون ها در اختیار بخش ویژه قرار می گیرند. .

سایت دوستیابی آنلاین رایگان

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: موضوعات دیگر ارائه می شود که می توانم در اختیار مردم قرار دهد تا این پروژه را به سرعت جلو برود. صبح که مردی، اهل استراحتی. پسران سای ضریم، این چیزی است که من گفته ام.

زرعور ادامه داد: در تصویر اول اولین خبر قطعی اینترنت امن است و روزه گرفتن امن است. اگر این هدف محقق شود، در مرحله دوم که خدمات کاربردی برای شبکه ملی اطلاعات را برخواهیم داشت و همچنین خدماتی را که مورد نیاز مردم از این طریق در دسترس قرار خواهد گرفت، ارائه کرد. در سرزمین زندگان، ما دانش مردم سرزمین مصر را داریم.

و پادشاه به مردم گفت: به سلامتی بروید و در زمین کنعان باشید. در آغاز سلطنت پادشاه اسرائیل، خاندان یهوه صبایوت بر بنی اسرائیل بود. با همکارانم در امور استخدامی ریاست جمهوری که تحول اداری را دنبال می کنند و در بودجه 1401 نیز دسته بندی به تصویب دستگاه می رسد و به قانون آن تمام ها مکلف می شوند که خدمات خود را از طریق این پنجره واحدی که وزارت ارتباطات راه اندازی می کند در اختیار مردم قرار می دهد. داستان می رود. سیستم ما بر این اساس است که ما پول زیادی برای خرید و فروش داریم.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما