تعجب خواهید کرد: هاردیک پاندیا یک بیانیه بزرگ در مورد سوال بولینگ در IPL 2022 بیان می کند، اینجا را بررسی کنید


هاردیک پاندیا هیچ تیمی را در هیچ سطحی هدایت نکرده است اما کاپیتان گجرات تایتانز مطمئن است که تیمش در IPL 2022 عملکرد خوبی داشته است.

مصدومیت های پی در پی او را برای مدتی از میادین دور نگه داشته است. آخرین باری که هاردیک را دیدیم در جام جهانی T20 بود که در آن کاسه بازی نکرد.

پس از اینکه او با مشکلات سنگین کمر مواجه شد، شک و تردیدهایی در مورد حرفه او وجود داشت، چیزی که او دوران سختی را برای مقابله با آن داشت.

با این حال، در راه اندازی پیراهن گجرات تایتانز، هاردیک کاملاً مطمئن بود که او به سهمیه کامل اورهای بولینگ برای فرنچایز خود بازخواهد گشت.

هاردیک که دوباره خوش اندام بود، مدعی شد بازی بولینگ او یک عنصر “غافلگیرکننده” در لیگ برتر آینده هند خواهد بود.

هاردیک در پاسخ به این سوال که آیا دوباره کاسه بازی خواهد کرد یا خیر، گفت که این تعجب آور خواهد بود.

این بازیکن 28 ساله در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن خود در ورزشگاه نارندرا مودی در زمین خانگی خود گفت: “آقا، این یک غافلگیری خواهد بود، پس اجازه دهید یک غافلگیر کننده باشد.”

هاردیک توسط گجرات تایتانز برای 15 کرور روپیه در پیش نویس پیش از حراج انتخاب شد و به عنوان کاپیتان انتخاب شد زیرا ستاره سابق هندی های بمبئی به عنوان نقش جدیدی در رهبری تیم دیده می شود.

هاردیک گفت کاپیتانی مربوط به مدیریت انسانی است.

او گفت: “موفقیت از آن آنهاست، شکست از آن من است. نقش ما این است که مطمئن شویم بازیکنان در هر ظرفیتی که می توانیم به آنها کمک کنیم، راحت هستند. وضوح، صداقت باید وجود داشته باشد.”

هاردیک آنچه را که در جریان تعامل قبلی گفته بود تکرار کرد: “در زمان های خوب آنها به هیچ یک از ما نیاز ندارند. اما فصل شما را آزمایش خواهد کرد، زمان های سختی وجود خواهد داشت و آن زمان است که ما آنجا خواهیم بود تا از آنها حمایت کنیم.”

فرنچایز مستقر در احمدآباد اولین IPL خود را در کنار Lucknow Super Giants انجام خواهد داد تا آن را به یک IPL 2022 با 10 تیم تبدیل کند و آنها در بازی افتتاحیه خود در 28 مارس به مصاف فرنچایز Lucknow خواهند رفت.

تیم گجرات تایتانز همچنین شامل شوبمن گیل بازکننده هند، رشید خان اسپینر افغانستان، متیو وید استرالیایی، محمد شامی بازیکن ارشد هند و لاکی فرگوسن سریع نیوزیلند است.

ما می‌خواهیم فرهنگی ایجاد کنیم که در آن همه بازیکنان احساس کنند که در خانه هستند، می‌خواهیم به آنها احساس امنیت بدهیم تنها در این صورت می‌توانیم بهترین نتیجه را از آنها بگیریم. ما می‌خواهیم کاری کنیم که آنها احساس کنند به اینجا تعلق دارند. فرهنگ جدید.”

تیم آشیش نهرا بازیکن سابق تیم هند را به عنوان سرمربی خواهد داشت و هاردیک گفت که کار با او لذت بخش است.

او بامزه‌ترین کسی است که می‌توان با آن برخورد کرد. او هرگز به شما روحیه مربیگری نمی‌دهد. با نهراجی کاملاً واضح بود که اجازه دهید همه بازیکنان تصمیم بگیرند چه کاری می‌خواهند انجام دهند و به آنها آزادی بدهند. شما اشتباه می‌کنید اما در نهایت یاد می‌گیرید. او در پایان گفت: من بسیار هیجان زده هستم که با او وقت بگذرانم.

دارای ورودی PTIDamion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان