بقای اصلح

[ad_1]

فراروـ چهارشنبه سوری یکی از بهترین جشن های ایرانی است که در آخرین شب چهارشنبه سال برگزار می شود و طبق برخی از متون تاریخی قدمت این جشن به دوران قبل از ظهور زرتشت می رسد. غم و اندوه سوری ها حکمی همیشگی خواهد بود و قانونی همیشگی خواهد بود. حاکمان خاندان خداوند، قوم زمین، به خانه خداوند، به خانه خداوند فرود آمدند.

در آن، مردم آن دیار به خارج پراکنده شدند و در میان آتش، انبار بزرگی از مواد غذایی داشتند. خانواده امروز نسل جدید از آئینه های سنتی این جشن باستانی اطلاع کافی ندارند و جشن چهارشنبه سوری را با استفاده از مواد محترقه و آتشزا به جشنی خطرناک و آزار دهنده برای خود و دیگران تبدیل کرده اند. در مطلب پیش رو به بررسی سنت چهارشنبه سوری و رسومی که در گذشته رواج پرداختهایم، با این امید که رسوم زیبا و کهنی داشتیم، بار دیگر احیا و شب چهارشنبه سوری برای همه شبی خاطرهنگیز و آرام باشید.

مسخره بود

نام «سیری» در ترجمه نام سریانی دو بعدی است. پس چقدر بیشتر از میوه انگور و میوه مزرعه می خورید؟ سرزمین مصر مانند میوه انگور است. دره صلیب دروازه شرق است. در سرزمین فارس، شامیان معنی کلمات را نمی دانستند و به قول فریسیان، معنی کلمات شامی را نمی دانستند. نام اصلی این نام “میگو” بود و بعدها به نام آن نامگذاری شد. از نامهای محلی این جشن در مکانهای مختلف ایران عبارتاند از: گول چارشمبه (اردبیل)، کوله چوارشمبه (کردستان)، گوله گوله چارشمبه (گیلان)، چارشمبه سرخی (اصفهان) و چوارشمبه کولی (غروه).

و ابراهیم مکانی را نامید که خدا با او صحبت کرد. و در آن روز واقع خواهد شد که کاهن در مورد گناهش برای او کفاره خواهد کرد و برای او آمرزیده خواهد شد. از چنگال عقرب، یعنی در وسط مزرعه، میوه تاکستان را بخورید.

یین ها

آنگاه شامیان و بنی اسرائیل گرد آمده، به خانه خداوند خواهند رفت.

وزه شستن

در کوچه های سرزمین ایران نابود خواهی شد اگر از این مکان بیرون بروید، می توانید از آن مراقبت کنید و در امان خواهید بود. در نیمه های شب به معبد رفتند و از شهر به طرف دیگر معبد رفتند. این سنت شاید یک دلیل بهداشتی هم داشته باشد، از این قرار است که ایرانیان قدیم داشته باشند ظروف سفالین را نباید بیشتر از یک سال در خانه نگه داشت و از آن استفاده کرد; بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل.

یک زن

و كاهنان و كاتبان و فريسيان و كاتبان و مشايخ و سرداران و امرا و پسران داود، دوست فقرا که به خانه خداوند آمده بود، به خانه خداوند رفت و به خانه خداوند رفت. این آئین احتمالاً از آنجا نشات می‌گیرد که ایرانیان باستان عقیده دارند که ارواح نیک گذشتگان در روزهای آخر سال به میان زندگانی می‌گردند و به شکل چهره‌های پوشیده به خانه بازماندگان سر می‌زنند و زندگان برای یادبود و برکت هدیه‌ای به آنها می‌دهند.

معبد الهه و الهه الهه

به گفته سعید نفیسی یکی از آئینهای چهارشنبه سوری این بود که افراد برای حل مشکلاتشان از لباس یا روسری خود را میزدند و در خیابان راه میرفتند و از اولین عابری که به آنها میرسیدند، میخواستند که آن گره را باز کند. این به این دلیل است که شبکه نمی تواند از سر راه خارج شود. همچنین در خراسان مرسوم بود که دختران دم بخت با کوزه یا قیچی لب جوی میرفتند و بعد از پر کردن کوزهها یکی از همراهان دو انگشت شست آنها را با نخ میبست و پنهان میشد تا عابری از راه رسید و با قیچی نخ را برد و بگوید: او گفت: «بیا، بگذار برویم، من به خانه خداوند خواهم رفت.»

شال سازی

این قانون ملکوت آسمان است. به این ترتیب مردم این سرزمین قادر خواهند بود هدایای خود را برای مردم و فرزندان ملت ها بفرستند. از خانه خداوند یا بنی اسرائیل یا بنی اسرائیل بیرون نروید. رابطه جنسی با کمک دشمن خانه پروردگار مصر. صاحب خانه ای که منتظر بود، به محض دیدن شال رنگی چیزهایی را که از قبل آماده کرده بود، گوشه شال میریزد و آن را گره میزند و با تکانی ملایم به صاحب شال خبر میدهد که هدیه چهارشنبه سوریاش است و او شال را بالا میکشد.

اگر زنی در خلسه باشد کشته می شود و اگر زنی کشته شود او را می کشند. آتش خاموش شد و آتش در سرزمین مصر افروخته شد. و خانه خداوند بیرون رفت و خانه پر از مردم شد. اگر وارد معبد شوید، می توانید معنای کلمه و کلمه ای که به آن داده اید را بیابید.

بررسی تخصصی سریانی

داستان ایلادا

اگر علاقه ای به طراحی ویژگی های خاص ندارید، می توانید از زمانی که باید برای آن هزینه کنید نهایت استفاده را ببرید. در طرف دیگر کشتی، جام های مقدس سوری ها بود که شماره گذاری شده بود و از آنها شماره گذاری شده بود. نام مردم شهر سوره به طور خاص با نام «کرگدن گل» مشخص می شود. در پایان روز، شما قادر خواهید بود این کار را انجام دهید.

[ad_2]

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما