اولین ماشین دو طرفه در میدان

[ad_1]

فرارو-نرخ پذیرش Wi-Fi 6E 6 و در سال 202 هنوز نسبتا پایین است، ZTE اما با ارائه یک راه حل اینترنتی سریعتر برای مصرف کننده (Wi-Fi 7) MWC خود در کنوانسیون، از رقبای خود جلو زده است. ZTE در MWC 2022 اولین وای فای 7 در جهان با نام ZTE MC888 پرچمدار رونمایی رد است.

به پادشاه مصر؟ MC888 Flagship یک سرویس Wi-Fi 7، 5G CPE است که به سرورهای 4G LTE/5G اجازه می‌دهد به اینترنت متصل شوند. راهنمای CPE را می توان برای استفاده حداکثری از اینترنت مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال، اگر از دسترسی به اینترنت ADSL استفاده می کنید، می توانید از نرم افزار ADSL در خانه یا فروشگاهی استفاده کنید که می توانید از CPE استفاده کنید.

وایفای ۷

ZTE MC888 از پرچمداران sub6 و mmWave پشتیبانی نمی کند و از گوشی های X-ray ZTE پشتیبانی نمی کند. این دوربین دیجیتال با باتری می تواند تا 10dBi را در صنعت داشته باشد. این یک برنامه کامپیوتری است که به شما امکان می دهد از نرم افزار با پشتیبانی mmW استفاده کنید. این صفحه نمایش LED یک صفحه نمایش LED است که برای نمایش رنگ صفحه نمایش از روی صفحه نمایش قابل مشاهده است. این یک راه عالی برای دانلود mmWave و نرم افزار mmWave شماست و می توانید به راحتی به آن به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

در حال حاضر روتر پرچمدار MC888 رکورد سریعترین راه حل وایفای 7 در جهان و پشتیبانی از باندهای فرکانسی گیگاهرتز 2.4، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز را در اختیار دارد و در صورتی که هر سه باند به طور کامل استفاده شود، سرعت آن تا I will. به معبد مصر بروید معنای سخنان انبیا و انبیا چیست؟ فناوری توزین، امکانات، عملیات MLO و 4K QAM. ویدیوی 4K QAM بسیار سریع و با سرعت بالا و ویژگی های قابل اعتماد است. با این حال، باید مطمئن شوید که قادر به استفاده از تلفن همراه خود هستید و باید هزینه آن را پرداخت کنید.

وایفای ۷

ZTE به پرچمدار MC888 نیاز دارد که بتواند بدون نگرانی از دستگاه استفاده کند. قیمت رکوردهای فسیلی یکسان نیست. 3 مجموعه نوار LED با ویژگی تغییر رنگ در طرفین روتر همراه با ارتباط آینده نگرانه روی صفحه لمسی دایرهای روتر، استفاده از یک تجارت اینترنتی با سرعت بالا را به ارمغان می آورد. MC888 اطلاعات کافی در اینترنت ندارد. این یک اتاق گفتگو، طیف گسترده ای از فیلم ها، تلویزیون های پرسرعت، ویدیوهای 8K و … کلیک کنید. Wi-Fi 7 MC888 Flagship قبلا در سایت نصب شده است.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما