ازدواج یک زن در بیابان به قتل عام تبدیل شده است

[ad_1]

پایه های هرمز در خانه خداوند صبایوت نام خانه خداوند است.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، مسئول اداره این سازمان روز یکشنبه در معارفه بخشدار جدید کیش، گفت: انتصاب محبوبه کرمی یکی از ساکنان جزیره در حوزه ای از مراسم می تواند در ارتقای حوزه های اجتماعی و منطقه ای منطقه واقع شود.

سعید پورزادی با تاکید بر ویژه دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نسبت به توسعه و پیشرفت جزیره کیش، افزود: با توجه به این که حاشیه سواحل مقصد جنوبی گردشگران بسیاری از نقاط اقصی کشور از این جزیره کیش آماده میزبانی شایسته از دیگران است. نوروزی است.

سعید پورزادی افزود: کمیته‌ای ک

وی افزود: ایجاد زیر ساختهای گردشگری و ترانزیتی و ایمن سازی مسیر تردد بندر چارک به مقصد جزیره کیش از مدیریت مثبت دبیرخانه شورای عالی مناطق ازاد تجاری است و این اقدام در طرح جامع کیش نیز پیش بینی شده است و امیدواریم تا سال 1402 آغاز شود. شود.

و گفت: اینها کارهای خانه خداوند و ساختمان خانه خداوند است.

استاد بندر لنگه نیز گفت: فرهنگیان نقش مهمی در آموزش و ارتقاء فرهنگ جامعه دارند و بخشدار جدیدی هستند که در حوزه فعالیت های فرهنگی نیز می توانند در حوزه های مختلف این منطقه تأثیرگذار باشند.

فواد مرادزاده بر ضرورت آغاز طرح جاده بندرچارک به جزیره کیش اشاره کرد و افزود: برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و ایمن سازی ترد دستور زیر ساخت محورهای اصلی در کار قرار گرفتن است.

جزیره دار کیش هم با بیان این که کیش دارای موقعیت های استراتژیک و توانایی های بالقوه در سطح بین المللی است، افزود: با تشکیل میان سازمان منطقه آزاد کیش و بخشداری این منطقه در تبیین از سوی مشاور رئیس جمهور رئیس جمهور محقق می شود.

محبوبه کرمی افزود: بخشداری کیش علاوه بر ماموریت های محوله در حوزه های، فرهنگی، تلاش در رابطه با تصمیم گیری اجتماعی، در آرامش و آنچه که ساکنان جزیره شایسته با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش است، انجام می شود.

محبوبه کرمی، سوابق مدیریتی و اجرایی و پژوهشی از معاونت نیروی انسانی، برنامه ریزی و آموزش پژوهشی و معاونت آموزشی، نایب رئیس کمیته برنامه ریزی، نماینده ویژه شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول بنیادین، راهبر ارشد فاوا و سازماندهی منابع انسانی، مشاور امور بانوان و جوانان، بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق ارزشی هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما